Muhabbet kuşu kusuyor

Hocam geçmiş olsun çok üzüldüm. Benim 2 hafta önce 4 yıldır elimde barındırdığım 35-40 kelime bilen bembeyaz eğitimli bir kuşum kaçmıştı. 1 hafta boyunca aramadığım yer kalmadı, aynı renkte yavru bir kuş aldım (1-2 aylıktı) onu aldıktan 3 gün sonra kuşu bizim yan apartmandan birisi almış o da bilmiyormuş bizim olduğunu. Yavruyu geri götürecektim bir baktım yavruyu kendi yavrusu zannediyor (kaçmadan önce dişi vardı, yumurtlamıştı onu bekliyordu) yavruyu besliyor, uçurmayı öğretiyor, konuşturuyor, koruyor. Allah rahmet eylesin hocam.

Allah'tan sağ salim bulmuşsun kayiplari cok aci oluyor insan yaşadigini hissedemiyor. Çok teşekkür ederim umarim kuşunuzun ömrü hayirli ve uzun olur inşallah.

Hocam kuşum vefat etti yemek yiyemiyordu ne kadar beslesemde geri cikiariyordu kuruluk hastaligiydi buyuk ihtinal cunku tum kemikleri sayiliyordu zayliftan ayrica zift gibi diski yapiyordu çok kotu bir durum. Tedaviye geç kalmistim cunku ne yerse yesin midesine inmeden kafasini sallayarak geri cikariyordu en son tünekte bile duramadı ve vefat etti çok kötü oluyor insan 2 yıldır bizleydi çok badire atlattık artik dayanamadi...

Eki Görüntüle 1037752
Çok zor bir şey kuşunu gömmek ben çok ağlamıştım :(

Aynen öyle eski resimleri goruncu özlüyor ve üzülüyorum.
11 yıllık köpeğim vefat ettiğin de çok üzülmüştüm. Biz üzülmeyelim diye ölmeden önce evden kaçmıştı...
3 gün onu aramış ve tarla da bulmuştum. Çok zor bir durum.

Gercekten hayvanlarinda duygulari var benim bu vefat eden muhabbet kusum olmeden 4 saat once ben uzanirken yarim yamalak enerjisiyle ustume kondu bogazima gelip 2 kanadini birden acti sanki sarilircasina...
11 yıllık köpeğim vefat ettiğin de çok üzülmüştüm. Biz üzülmeyelim diye ölmeden önce evden kaçmıştı...
3 gün onu aramış ve tarla da bulmuştum. Çok zor bir durum.

Gercekten hayvanlarinda duygulari var benim bu vefat eden muhabbet kusum olmeden 4 saat once ben uzanirken yarim yamalak enerjisiyle ustume kondu bogazima gelip 2 kanadini birden acti sanki sarilircasina...

Insanin gozunun onune onun ucusu geliyor gomerken...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı