Muhabbet kuşu tüylerini yiyor

Onu nasıl anlıycam tüm veterinerlere baktım öyle bir şey yazmıyor yakınımdakine götürebilirim tek hava çok soğuk dayanamaz ben bile dayanamıyorum.
Nerde yaşıyon?

Onu nasıl anlıycam tüm veterinerlere baktım öyle bir şey yazmıyor yakınımdakine götürebilirim tek hava çok soğuk dayanamaz ben bile dayanamıyorum.
Zaten öyle bişey yazmaz kuştan anlıyan vetler var.

Son düzenleme:
Nerede yaşıyon?

Zaten öyle bir şey yazmaz kuştan anlayan vetler var.

Bugün önceki güne göre daha iyiydi bugün dışarı çıkardım kusmaya başladı yarın en yakın veterinere götüreceğim diğer veterinerler çok uzak hava soğuk hayvan soğuktan ölecek hastalık yerine.

Kuşu sahiplendiğimden beri (1-2yıl oldu sahipleneli) poposunu çok az kaşırdı şimdi her gün poposunu kaşıyor.

Veterineri Google'dan yorumlarına bak kuşlarla ilgili giden var mı diye.

Yorumları kötü 270yorum içerisinden 50'si kötü neredeyse 10kişinin hayvanı ölmüş veterinerde diğer güzel olan veteriner çok uzakta ne yapmam gerek vallahi bilmiyorum taksi git gel yapsam çok fazla para tutucak başka bir yöntem yok gibi para varsa kıycam

Yorumlara baktım hiçbiri kuş götürmemiş.

Bir tane veteriner seçtim iletişim WhatsApp vardı ondan yazdım randevu alabiliyorsam alacağım

Şaka gibi hiç kuşlarla ilgili bir yer yok yazmıyor hep kedi köpek var

Son düzenleme:
Yorumları kötü 270yorum içerisinden 50'si kötü neredeyse 10kişinin hayvanı ölmüş veterinerde diğer güzel olan veteriner çok uzakta ne yapmam gerek vallahi bilmiyorum taksi git gel yapsam çok fazla para tutucak başka bir yöntem yok gibi para varsa kıycam

Yorumlara baktım hiçbiri kuş götürmemiş.

Bir tane veteriner seçtim iletişim WhatsApp vardı ondan yazdım randevu alabiliyorsam alacağım

Şaka gibi hiç kuşlarla ilgili bir yer yok yazmıyor hep kedi köpek var
Nerde yaşadığını söylemedin hala?

Yeni konular

Geri
Yukarı