Muhabbet kuşu yem tavsiyesi

Kuş kumum var zaten içinde midye kabukları felan var. Mineral blok alacaktım ama renkli boyalı gibiydi sizce boyalı blok yerine gaga taşı kullanmam doğru olmaz mı?

Jungle ve garden mix kullanabilirsiniz. Sürekli yem değiştirmeyin kesinlikle ishal olur.

Kuş kumum var zaten içinde midye kabukları felan var. Mineral blok alacaktım ama renkli boyalı gibiydi sizce boyalı blok yerine gaga taşı kullanmam doğru olmaz mı?
Bahsettiğin renkli blok bu ise kesinlikle önermem. Hiç kullanma daha iyidir.
Bundan almanı öneririm. Bulamaz isen kendi gaga taşını yap.

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    4,5 KB · Görüntüleme: 122
  • indir (1).jpeg
    6,2 KB · Görüntüleme: 125
Boyalı derken nasıl boyalı anlayamadım. Normal mineral blok genellikle bu şekilde oluyor.

Bu boyalı değil. İstediğinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz ek olarak mineral bloğu da alıp kafese asabilirsiniz size kalmış.
Bahsettiğin renkli blok bu ise kesinlikle önermem. Hiç kullanma daha iyidir.
Bundan almanı öneririm. Bulamaz isen kendi gaga taşını yap.
Birincisi boyalı gibi duruyor evet ama ikincisini neden önermiyorsunuz hocam? Şahsen kendim kullanıyorum ve boyalı değil.

Hocam ikincisini öneriyorum zaten. Bulabilirsen ondan al yazdım.
Genelde piyasada birinci olan boyalılar fahiş bir fiyata satılıyor.

Bende Jungle ve açık yem var, valla hayvan açık yemi daha çok seviyor. Anlamadım nasıl iş.

Hocam şu an hangi markayı önerirsiniz? Ve link bırakırsanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…