Muhabbet kuşum garip davranıyor

mami9998

Decapat
Yer
Antalya,Kepez
Daha fazla  
2 senedir kuşumla ilgileniyorum. İlk geldiğinde sıcaktı sevdiriyordu elime alıştırmıştım bir anda soğudu benden şu aralar ne elime geliyor ne de sevdiriyor ve çok kötü ısırmaya başladı. Ama kafese parmağımı soktuğumda didikliyormuş gibi yapıp mutlu olduğuna dair ses çıkarıyor anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 senedir kuşumla ilgileniyorum. İlk geldiğinde sıcaktı sevdiriyordu elime alıştırmıştım bir anda soğudu benden şu aralar ne elime geliyor ne de sevdiriyor ve çok kötü ısırmaya başladı. Ama kafese parmağımı soktuğumda didikliyormuş gibi yapıp mutlu olduğuna dair ses çıkarıyor anlamadım.

Kendi düşüncem ile söylüyorum bence depresyonda.

ona bir arkadaş al böyle durumlar benim kuşumda da oldu depresyon gibi birşey sonra bir dişi aldım sabah akşam susmadılar bide yuvalık üfff.

Ona bir arkadaş al böyle durumlar benim kuşumda da oldu deprasyon gibi bir şey sonra bir dişi aldım sabah akşam susmadılar bir de yuvalık üfff.

Yok şu an eşi var ama çok korkak 2 kere yumurtlama dönemine girdi ve bütün yavruları yaşayamadı birisini beslemedi birisi yumurtadan çıkamadı birisi birisinin üstüne çıktı.

Aslında ötüyor konuşuyor eşini falan seviyor ama parmağıma öyle yapması cidden garip geldi bana.

Yok şu an eşi var ama çok korkak 2 kere yumurtlama dönemine girdi ve bütün yavruları yaşayamadı birisini beslemedi birisi yumurtadan çıkamadı birisi birisinin üstüne çıktı.

Aslında ötüyor konuşuyor eşini falan seviyor ama parmağıma öyle yapması cidden garip geldi bana.
O zaman bu kötü değil iyi haber kızışma dönemlerinde eşleeine değer verir dış dünyayla ilişkiyi keser kafese eloni dahi atma rahatsız etme.

Geri
Yukarı