Muhabbet kuşum halsiz gözüküyor

Darsiere

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, dün akşam aldığım muhabbet kuşum bugün bana biraz sağlıksız geldi. ya da bana öyle geliyor bilmiyorum.
Bana söylenene göre yavruydu ve dişiydi.

Yemek yemesinde sorun yok gibi çünkü bu akşam yemek yedi fakat hiç su içmedi.

Hiç dışarı salmadım, elimi bir kez soktum oda yem yemediği zamanlar kırmayı biliyor mu diye yere koymuştum yemleri.
Bazen tek ayak üstünde duruyor.
Güneş'in fotoğrafları;

1638552461221.jpeg

Selamlar arkadaşlar, dün akşam aldığım muhabbet kuşum bugün bana biraz sağlıksız geldi. Ya da bana öyle geliyor bilmiyorum.
Bana söylenene göre yavruydu ve dişiydi.

Yemek yemesinde sorun yok gibi çünkü bu akşam yemek yedi fakat hiç su içmedi.

Hiç dışarı salmadım, elimi bir kez soktum oda yem yemediği zamanlar kırmayı biliyor mu diye yere koymuştum yemleri.
Bazen tek ayak üstünde duruyor.
Güneş'in fotoğrafları;

Eki Görüntüle 1232232

Kuşun bana öyle gelmedi 3 4 yıldır kuş bakıyorum kendilerini pofuduk yapıp tek ayak üstünde dururlarsa uykuları vardır ve uyumak istiyordur.

Bu arada kuşunun sağlıklı olmasını istiyorsan çok soğuk ve sıcak ortamlardan uzak tut her gün en az 1 saat ya da 2 saat ortama sal alışsın kafasını duvarlara vurabilir o eve alismadığı ve uzun zamandır ucmadigi için oluyor.

Bu arada eve alışmaya çalıştığı için suanlik çekingen duruyordur.

Hocam çok muhabbet kuşu besledim. Haliyle de çok kaybım var. Fotoğrafına bakarak cevap verirsem burdan bir sorun yok gibi gözüküyor. Tek ayak üzerinde durması dinlenmesine işarettir.

Kuşun bana öyle gelmedi 3 4 yıldır kuş bakıyorum kendilerini pofuduk yapıp tek ayak üstünde dururlarsa uykuları vardır ve uyumak istiyordur.

Bu arada kuşunun sağlıklı olmasını istiyorsan çok soğuk ve sıcak ortamlardan uzak tut her gün en az 1 saat ya da 2 saat ortama sal alışsın kafasını duvarlara vurabilir o eve alismadığı ve uzun zamandır ucmadigi için oluyor.

Bu arada eve alışmaya çalıştığı için suanlik çekingen duruyordur.
Peki birşey sormak istiyorum kuşu dün gece aldım, ben 1 hafta sonra kendime alıştırmaya, kafesten salmayı düşünüyorum. Sizce iyi bir fikir mi ve başka bir öneriniz de varmı?

Geri
Yukarı