Muhabbet kuşum kaçtı

Evilmonster

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştiricisi
Merhaba herkese, ben evin kapısının önünde dururken küçük kardeşim kapıyı açtı. Açmasıyla kuşun kaçması bir oldu. Apartman merdivenlerinden yukarı çıkarken gördüm en son. Bizim apartmanın her katında hava delikleri var, muhtemelen oradan kaçtı. Apartmanın tüm katlarını aradık ama bulamadık.

Apartmanın hemen önünde bir kuş dükkanı var, zaten oradan sahiplenmiştik. Oraya söyledim durumu, bulursam haber veririm dedi. Bunun dışında her gün odamın camından dışarı baktırıyordum, belki bir ihtimal tanıyıp gelme olasılığı var mı?

Aslında daha çok dükkandan ümitliyim, sonuçta bir sürü kuş var orada. Belki sesi duyup gidebilir diye düşünüyorum. Kuşu sahipleneli birkaç ay oldu, elimize falan geliyordu. Ne olur ne olmaz diye kafesi camın önüne koydum.

Bulmak için ayrıca yapabileceğim bir şey var mı?

Gerçekten çok moralim bozuldu bugün. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam gelmesi zor çünkü o sadece evin içini gördü dışarıyı görmedi. :(

Maalesef, @Anil JK'nin önerisi üzerine bahçeye inip tüm ağaçları didik didik aradım fakat nafile. Umarım biri bulmuştur da soğuktan ölmemiştir.

Herkese önerileri için teşekkürler.

Maalesef, @Anil JK'nin önerisi üzerine bahçeye inip tüm ağaçları didik didik aradım fakat nafile. Umarım biri bulmuştur da soğuktan ölmemiştir.

Herkese önerileri için teşekkürler.

Tüh hocam. Üzüldüm. İnşallah biri bulup almıştır. Ya da inşallah benim tavsiyem yüzünden kuşu yanlış yerlerde arayıp kaçırmamışsınızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı