Muhabbet kuşum öldü

İnsanlar hayvanları evde besliyorlar fakat onlar için en güzel yaşam doğada olmaları tabi doğayıda insanoğlu mahvetti. en azından eşşiz bırakmayın hayvanları..

İnsanlar hayvanları evde besliyorlar fakat onlar için en güzel yaşam doğada olmaları tabii doğayı da insanoğlu mahvetti. En azından eşiz bırakmayın hayvanları.

Hocam muhabbet kuşları doğada yaşayamaz diye biliyorum.

Teşekkür ederim hocalarım.

Başın sağ olsun hocam.

Başınız sağ olsun.

Başınız sağ olsun.

Başınız sağ olsun.

Hocam muhabbet kuşları doğada yaşayamaz diye biliyorum.

Teşekkür ederim hocalarım.

Kafesde büyüyenler yaşayamıyor. Fakat Avustralya muhabbet kuşlarınını memleketi orada sürü olarak geziyorlar. Bir gün görmeye çok gitmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah sabır versin. Bende merak ediyorum; benimki ne zaman ölecek acaba?
2 yaşında yumurtlamaya başlayana kadar erkek sanıyordum.

Bugün ölümünün 41. günü... Öldüğünden beridir onu hayal olarak görüyorum. Okulda sıramın üstünde geziyor sabah battaniyenin üzerinde yürüyor dışarıda iken bir yerden gelip omzuna konuyor yemek yerken gelip yemeğimi ısırmaya çalışıyor oyun oynarken fareyi ısırıp klavye üstünde geziyor... 🥲. Bulutum benim evimde her yerdesin ama yoksun oturma odasında iken bir ses duyuyorum koşup odaya geliyorum ama yoksun bu sefer oturma odasında camdan oradan ötüyorsun yine yoksun. Dün misafirler geldi ama bu sefer senin sesini cidden duydum hem de art arda misafir çocuğu kuşumun videosunu açmış. Uykularımda ellerimde seviyorum onu ama uçmaya başlıyor tutamıyorum gitme bulut diye feryat ediyorum ama o uçu gidiyor peşinden koşuyorum mutlu mutlu ötüyor o hala ama yukarı doğru. Hep aynı rüya hep. Bari bir rüyamda elimde kal bulut seni doya doya seveyim.

Geri
Yukarı