Muhabbet kuşumun dışkısı sıvı gibi

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, muhabbet kuşuma haftalardır ne meyve ne de başka bir şey yediriyorum sadece yemini ve mineral bloğunu yiyor. Midenizi bulandırmak istemiyorum ama bugün telefonun üstüne konup kakasını yaptı ve ekrandan sarı biraz sıvı bir şey kaydı böyle. İshal mi yoksa başka bir şey mi? Bu arada kuşum yetişkin 13 aylık. Biraz zayıf bir kuş pek kilolu değil ama aşırı hızlı uçan ve çok enerjik hareketli bir kuş.

20230311_133402.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, muhabbet kuşuma haftalardır ne meyve ne de başka bir şey yediriyorum sadece yemini ve mineral bloğunu yiyor. Midenizi bulandırmak istemiyorum ama bugün telefonun üstüne konup kakasını yaptı ve ekrandan sarı biraz sıvı bir şey kaydı böyle. İshal mi yoksa başka bir şey mi? Bu arada kuşum yetişkin 13 aylık. Biraz zayıf bir kuş pek kilolu değil ama aşırı hızlı uçan ve çok enerjik hareketli bir kuş.

İshal olmuştur.

Bu arada direkt veterinere götür hiç bekleme. İshal ciddi bir durum.

Gösterdiğiniz linkteki gibi değil böyle limon çekirdeği gibi biraz şeffaf ve sarı bir dışkısı var. Ama sağolun bakarım bi.

Hiç cereyan veya rüzgarda kaldı mı? Üşüdüklerinde böyle oluyorlar, kuşunuzu üşütmemeye çalışın.
Yok ama arada bir balkona koyuyorum balkon kapalı ama odalara göre daha soğuk petek olmadığından. Belki de orada üşütmüş olabilir.

Kafese peçete serin kuş onun üzerine dışkısını yapsın ve fotoğrafını buraya gönderin.
Ve mümkünse kuşun peçete ile teması olmasın.
Tamam yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı