Muhabbet kuşundan kötü koku geliyor

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Arkadaşlar merhaba. Kuşum tüy döküyor fakat kakası sarı tonlarında bir renk aldı ve çok kötü bir koku salgılamaya başladı. Önceden kursak mantarı geçirmişti. Fazla haşlanmış yumurta gibi kokutuyor olduğu ortamı ishal vs gözlemlemedim sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim?

Arkadaşlar merhaba. Kuşum tüy döküyor fakat kakası sarı tonlarında bir renk aldı ve çok kötü bir koku salgılamaya başladı. Önceden kursak mantarı geçirmişti. Fazla haşlanmış yumurta gibi kokutuyor olduğu ortamı ishal vs gözlemlemedim sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim?
Muhtemelen mide kanaması geçiriyor, elinizi sıkı tutun.

Kuş forumlarına sorabilirsin yani tam anlıyamadığımdan bunu dedim.

Son düzenleme:
Kuş forumlarına sorabilirsin yani tam anlayamadığımdan bunu dedim.

@Ar0x?

Orayada yazdım cevap bekliyorum sağ olun arkadaşlar elimden geldiğince yaşatmaya çalışacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı