Muhabbet kuşunun hastalanması

DalenS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, sanırım kuşum hastalandı. Hep hapşırıyor ve önceki zamanlarda olmadığı gibi kafesinden çıkmıyor ve her zaman uyuyor. Ne yapabilirim?

Kuşumun görünüşünde herhangi bir farklılık yok sadece biraz daha yorgun ve daha sık hapşurmaya başladı.
Dışkı fotoğrafı atar mısınız?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 13
Dışkısı normal gibi duruyor. Rengi çok açık sebebini bilmiyorum. Yanlış bilgi vermeyeyim. Hastalığın habercisi olabilir. Dışkıdan hastalık anlaşılabiliyor. Normalde siyah/yeşilimsi olur dışkıları. Yemini suyunu günlük değiştiriyor musunuz?

Her ihtimale karşı kafanızda soru işareti kalmaması açısından veterinere götürebilirsiniz. Hali yok gibiyse yeşillik vererek biraz vitamin vermiş olursunuz. Salatalık marul falan çok severler. Soğukta bırakmamaya çalışın ayazda kalmış olabilir. Mevsim geçişleri riskli.

Dışkısı normal gibi duruyor. Rengi çok açık sebebini bilmiyorum. Yemini suyunu günlük değiştiriyor musunuz?

Her ihtimale karşı kafanızda soru işareti kalmaması açısından veterinere götürebilirsiniz. Hali yok gibiyse yeşillik vererek biraz vitamin vermiş olursunuz. Salatalık marul falan çok severler.

Yemini ve suyunu 2-3 günde yeniliyorum. Yeşillikde vermeye başlayacağım eğer düzelmezse veterinere götürürüm çok teşekkürler.

Yemini ve suyunu 2-3 günde yeniliyorum. Yeşillikde vermeye başlayacağım eğer düzelmezse veterinere götürürüm çok teşekkürler.
Yem neyse de suyunu günlük yenilemeye özen gösterin.

Ayrıca mesajı güncelledim tekrar okuyabilirsiniz.

Geri
Yukarı