Muhabbetbirlik adlı site güvenilir mi?

Arkadaşlar aşağıdaki linkteki site karşıma cıktı. Kullanan varsa güvenilir mi değil mi bir anlatır mısın? Ona göre ben bu sitelere filistinlere bağış atacağım.

Org eki olduğu için yasal bir site diyebiliriz yani virüs, kredi kartı bilgisi çalınması tarzı şeyler olmaz fakat parayı cidden verirler mi hamasa bilmiyorum sonuç olarak internet bağlantısı yok karadan havadan ulaşım yok parayı vahiyle yollamaları mantıklı geliyorsa atabilirsin.

Arkadaşlar aşağıdaki linkteki site karşıma cıktı. Kullanan varsa güvenilir mi değil mi bir anlatır mısın? Ona göre ben bu sitelere filistinlere bağış atacağım.

Bence atmışken su kuyusu içinde para gönderin. Hem sadaka-i cariye olmuş olur. Mehmetçik Vakfı ve Doğu Türkistan'ı da unutmayalım.

Vakıfların güvenilirliği bir yana, bu yardımlar Filistin'e ulaşabiliyor mu? Filistin'e yardımların ulaştırılması zaten çok zor İsrail'in baskısından dolayı.

Genel olarak güvenilir gibi geliyorlar bana.

Sen "Doping Hosting"e niye bakıyorsun? Sonu ".com.tr" olanların hepsi öyle değil mi? Sahte siteler de çıkıyor, o yüzden kullananlara sorayım dedim.

Gov ve org sadece yasal organizasyonlara verilir.

Bence atmışken su kuyusu içinde para gönderin. Hem sadaka-i cariye olmuş olur. mehmetçik vakfı ve doğu türkistan'ı da unutmayalım.

Genel olarak güvenilir gibi geliyorlar bana.

Paraları neyle ulaştırıyorlar internet yok ulaşım kesinlikle yok geriye iki şık var ya güvercin teslimat ya kutsal güçler fakat tercih sizin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gov ve org sadece yasal organizasyonlara verilir.

Paraları neyle ulaştırıyorlar internet yok ulaşım kesinlikle yok geriye iki şık var ya güvercin teslimat ya kutsal güçler fakat tercih sizin.

Bunun yerine lösev mehmetçik vakfı vb. kurumlara bağışlamak daha yaralı olur en azından paranızın nereye gittiğini bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı