Muharrem İnce'ye oy verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mevzular Açık Mikrofon programını izleyerek hem o soruna cevap bulabilirsin hem de aklına takılan başka sorularında cevabını bulabilirsin hocam.
O programda soru soranların %90 ı Muharrem'i kötü göstermeye çalışan kişilerdi. Ama Muharrem yinede güzel cevaplar verdi.

Bana göre hiçbir anketin gram değeri yok. Muharrem İnce evet twitterda yapılan anketlerde vs. önde ama bu sanal alem. Bunun twitter kullanmayan, yaşlı kesimide var. Ama güzel bir hype aldı, parti üyeliklerinde de artışı oldu ama sandığa yansıyacaktır. Kararsız kesimide kendine çekebilecektir.

OverHyped olmuş bir siyasi figür. %3'ü geçeceğinden bile şüpheliyim.
Milletvekilli kısmında daha fazla oy alabilir ancak Cumhurbaşkanlığı konusunda zannetmiyorum.
İstediğiniz partiye oy vermekte özgürsünüz ama, kırmızı AKP'ye oy vereceksiniz ve en kötü bir sene sonra erken seçime gidilecek.

İstediğiniz partiye oy vermekte özgürsünüz ama, kırmızı AKP'ye oy vereceksiniz ve en kötü bir sene sonra erken seçime gidilecek.
İlk olarak siyasi görüşümü belirtmeme rağmen beni CHP'li olarak görmenize çok üzüldüm. Her seçim senesi aynı şey oluyor ve biz bunun doğru olmadığından bahsediyoruz.
Şimdi arkadaşlar gerek yaş veya gençliğin verdiği hisler ile birilerini çok fazla yükseğe çıkarıyoruz ancak işler böyle değil...

O görüp çok gaza geldiğiniz anketlerde RTE oyları 13-20 arası dolaşıyor. Varın buradan anlayın o anketlerin gerçeği ne kadar yansıttığını. Bu adam en yüksek döneminde üstelik CHP çatısı altındayken %30 oy anca almış birisi. Bugün neden oy vereyim? Seçimi ilk turda bitirmek gerekiyor, hâlâ Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması gerektiğini ısrarla söylüyorum.

O görüp çok gaza geldiğiniz anketlerde RTE oyları 13-20 arası dolaşıyor. Varın buradan anlayın o anketlerin gerçeği ne kadar yansıttığını. Bu adam en yüksek döneminde üstelik CHP çatısı altındayken %30 oy anca almış birisi. Bugün neden oy vereyim? Seçimi ilk turda bitirmek gerekiyor, hâlâ Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması gerektiğini ısrarla söylüyorum.
He %20.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı