Muhteşem Cuma İndirimleri

Ryzen 5 2600x: 1450-1250
MSI MAG241C: 1500-1250
RTX 2070 Armor: 3800-3400

Aldıklarım bunlardı. Genelde ürünlerde KDV kadar indirim oldu.
İşlemcide iyi indirim olmuş fakat diğerleri KDV kadar inmiş, hatta ekran kartı KDV'den çok daha az bir indirim almış. Ekran kartı KDV kadar inse 3100 bandına gelmesi lazım idi. Bu ürünleri 29 Kasımda mı aldınız?

Ben de 23Kasım Perşembe akşamından şunları almıştım;
Normal İndirimli
-Ryzen 7 2700x 2400+ 1871TL
-GTX 1070 TI 3400+ 2319TL
-B450 Tomahawk 900+ 602TL
-Logitech G103 140 99TL
-Logitech G300s 180 139TL
-Logitech z211 149 99TL

Müşteri arkadaşlar satış firmalardan daha ne kadar özveri bekliyor anlamıyorum. Ne yapsalar kendilerine fayda edinemiyor bu arkadaşlar. Bal gibi de indirim oldu. Ekran kartlarında çok ciddi indirimler hatırlıyorum. Geçen sene açılan bir konuyu bulursam koyacağım buraya. Hiç beklemediğim Vatan Bilgisayar'da bile KDV indirimlerinden daha fazla indirim gördüm. Kendi alacakları üründe indirim göremeyince (ki büyük ihtimalle yoğunluktan stok bittiği için fiyat artırılıyor) fiyat şişirdiklerini söylüyorlar. Birden fazla alacağınız şey varsa ve pahalı şeylerse kesinlikle beklenmeli diyorum. Yalnız şunu da ekleyeyim 2 saate kalmıyor uygun ürünler, geldiği zaman çok hızlı olmalısınız.

Kesinlikle değer. Hatta biraz daha kurcalayıp daha da efsane anlar denk getirebilirsin. Ben toplu Hepsiburada üzerinden satın almıştım. Satıcısı kendileri olunca birini iptal edersem, hepsine yan çizerler korkusuyla daha uygun anları kaçırdım. :D
Fikrimi değiştirdim beklemeye cidden değecek indirimler yakalamışsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı