Muhteşem Cuma'da en iyi indirimi hangi firma yapıyor?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Malum, Kasım ayı geldi. İndirim olacak. Sizce geçen yıl en iyi indirim nerede olmuş idi? Bir şey almış mıydınız? Ben Vatan yaptı diye düşünüyorum. Çünkü Logitech G213 Prodigy ve AOC G2260VWQ6. iki ürün toplamda 769 TL tutmuş idi. Açıkçası muhteşem Cuma'da işlemci alacağım için merak ettim. Siz PC falan topladınız mı diye.

Şöyle düşün :

2019 ve ondan önceki yıllarda çıkmış bir ürünü geçen sene ve ondan önceki senelere göre indirimli halde bile olsa daha pahalıya alacaksın. Her sene olduğu gibi bu sene de indirimden bindirim olayı gerçekleşecek. Her türlü bizim cebimize zarar. Bu konular çok can sıkıyor ya :) .

Gerçek indirim yapacak firmayı soruyorsan bu sene ilk seneleri olacak fakat ben Amazon diyorum.

Şöyle düşün:

2019 ve ondan önceki yıllarda çıkmış bir ürünü geçen sene ve ondan önceki senelere göre indirimli halde bile olsa daha pahalıya alacaksın. Her sene olduğu gibi bu sene de indirimden bindirim olayı gerçekleşecek. Her türlü bizim cebimize zarar. Bu konular çok can sıkıyor ya :) .

Gerçek indirim yapacak firmayı soruyorsan bu sene ilk seneleri olacak fakat ben Amazon diyorum.

İtopya, İncehesap falan da bayağı iyi.

Valla Kasım'ın sonunda olacak bu indirimler ki o zamana dolar bakalım daha ne kadar artacak. Dolar kuru + indirim öncesi bindirim, hiç bekleme bence şimdi al, o zaman daha pahalı bile satılabilir.

Geri
Yukarı