Mukavemet gemisi filomuza katıldı

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Türkiye kendi enerjisini üretme konusunda başlattığı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Yurdun, enerjide dışa bağımlılığını sonlandıracak keşiflerde başarıyla sona gelindi.

Enerji kriziyle uğraşan Avrupa'nın aksine Karadeniz'de keşfedilen 710 milyar metreküp doğalgazın karaya çıkartılması için çalışmalar sürüyor.

Bir gemi daha göreve başladı​

Çalışmalarda 10 bin kişi görev alırken, 50'nin üzerinde gemi de mesaiye katılıyor.

Öte yandan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, filosuna 'Mukavemet' isimli bir gemi daha kattı.

Gemi ismini, Kıbrıs Türk toplumunun taksim hedefini gerçekleştirmek için faaliyet gösteren Türk Mukavemet Teşkilatı'ndan alıyor.

null_e3129.jpg

Son düzenleme:
Türkiye kendi enerjisini üretme konusunda başlattığı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Yurdun, enerjide dışa bağımlılığını sonlandıracak keşiflerde başarıyla sona gelindi.

Enerji kriziyle uğraşan Avrupa'nın aksine Karadeniz'de keşfedilen 710 milyar metreküp doğalgazın karaya çıkartılması için çalışmalar sürüyor.
Bu dediklerinize inanıyorsanız siz gerçekten büyük bir hayalperestsiniz.

Çok güzel :D çıkarma maaliyetinden dogal gaza zam bekliyorum şuan nede olsa afrikada cocukjlar beş taş oynarken bizim ülkede zam geldiği için :) ahhh ülkem ahh ah gençliğim ahh şansıma bahtıma tükürüyüm nasıl bir yüz yıla doğdum ben

Şu resme bile ayar oldum. Elin adamı böyle şeylere niye çıldırıp kıskansın? Haber yapmak için saçma sapan kelimeleri normalleştirmeye çalışıyorlar.

Ülkemiz için hayırlı bir şey tabii ama sürekli sağdakiler soldakiler bizi kıskanıyor yalanını artık geçmemiz lazım. Onlar için acınası haldeyiz.

Bu dediklerinize inanıyorsanız siz gerçekten büyük bir hayalperestsiniz.

Hocam bu düzende giderse rahat enerjiyi kullanmaya başlarız bulduğumuz rezervleri işlersek ithalatın büyük bir bölümünü kapatır dış ülkelere satarız yani hayalperestlik yok ortada tabii bu buhran çıkar mıyız o ayrı konu.

Şu resme bile ayar oldum. Elin adamı böyle şeylere niye çıldırıp kıskansın? Haber yapmak için saçma sapan kelimeleri normalleştirmeye çalışıyorlar.

Ülkemiz için hayırlı bir şey tabii ama sürekli sağdakiler soldakiler bizi kıskanıyor yalanını artık geçmemiz lazım. Onlar için acınası haldeyiz.
Geminin adı MUKAVEMET olduğu için yunan, rum çıldıracak yazmışlar.
Hani Kıbrıs barış harekatı, mukavemet teşkilatı falan..

Onlar için acınası mıyız bilmiyorum da, Yunanistan için acınası halde falan değiliz. Bu aldığımız gemilere karşılık Yunanistan'da alıyor. Fakat sorun, Yunanistan'ın bu kadar parası olmayıp böyle silahlanmaya devam ederse batacak olması. Haliyle, sınırınızda Anna planını uygulatmaya çalıştığınız bir ülkenin mukavemet adında enerji için kullanacak bir gemiyi hizmete sunması, Yunanistan için çıldırması gereken bir haber.

Dünya'nın gaz tedarikçisi olacağız yakında 😁 bu arada haber sitesinin başlığına kızanlar olmuş gereksiz bir site kendileri her zaman öyle kendisini bir halt zannediyorlar.

Geri
Yukarı