Multi Roblox ban sebebi mi?

Hocam eklenti mi yoksa 2 Roblox açma mı? Hem UWP hemde tarayıcıdan Roblox açınca ban yemezsiniz. Zaten istese Roblox çoktan engellerdi onu.

Hocam eklenti mi yoksa 2 Roblox açma mı? Hem UWP hem de tarayıcıdan Roblox açınca ban yemezsiniz. Zaten istese Roblox çoktan engellerdi onu.

1. olarak 2 Roblox açmak için 2. olarak UWP nedir
Ve bu nasıl çalışıyor ben açtım bu uygulamayı ama ne yapacağım direk oyna mı giriş yapacağım

1. olarak 2 Roblox açmak için 2. olarak UWP nedir
Ve bu nasıl çalışıyor ben açtım bu uygulamayı ama ne yapacağım direk oyna mı giriş yapacağım?
UWP mağaza uygulamaları yani metro uygulamalara verilen addır. İlk önce Tarayıcadan hesapla gir. Roblox'u başlat. Sonra mağazadan Roblox'u indir. Başka bir hesaptan gir ve 2 hesap oyuna girmiş olursun.

Bir hesabı sanal makineden aç. Ekran kartını 256 MB'ye çek VBox'da açarsın Roblox'u. ya da birini BlueStacks'den aç ama çok stabil olmaz.

PC de sanal makine yok (ya da var ben o ne bilmiyorum kusura bakma)
Bir hesabı sanal makineden aç. Ekran kartını 256 MB'ye çek VBox'da açarsın Roblox'u. ya da birini BlueStacks'den aç ama çok stabil olmaz.

Aa BlueStacks'de de mi var

Kapatır mı ki Roblox bulestacktakini

Yeni konular

Geri
Yukarı