Multimedya tuşları çalışmıyor

Enes H. Uğur

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar, bugün bilgisayarımdaki multimedya tuşlarının çalışmadığını fark ettim. Tüm çözümleri incelememe rağmen bir sonuç elde edemedim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeniz nedir?
-Eğer bir drivere sahipse sürümünü güncellemeyi, sürüm güncelse versiyonu düşürmeyi deneyin.
-Klavyenizi PC'den çıkarıp tekrar takmayı deneyin.
-Tuşların fiziksel olarak çalıştığından emin olun.

Klavyeniz nedir?
-Eğer bir drivere sahipse sürümünü güncellemeyi, sürüm güncelse versiyonu düşürmeyi deneyin.
-Klavyenizi PC'den çıkarıp tekrar takmayı deneyin.
-Tuşların fiziksel olarak çalıştığından emin olun.

Gamepower saber kullanıyorum; sürücülerim yüklü, tuşlarım aktif olarak çalışıyor, çıkarıp tekrar taktığımda bir şey değişmedi yine.

Hocam Saber'da multimedya tuşu yok. FN+F(1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12) kombinasyonlarıyla bu komutları aktive edebilirsiniz.

Önceden aktif olarak çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor ve ses kısma, ses açma vs. Ayrı olarak bulunuyor ama onlar da çalışmıyor. Klavyenin yazılımından herhangi bir tuşu "Görev Yöneticisi'ni Açma" kısayolu ayarlayabiliyorken yine aynı tuşu ses açma, kısma işlemleri için falan yapamıyorum.

Ne zamandır bu olayı yaşıyorsunuz? Böyle bir durum olduğunda Görev Yöneticisi'nden "Windows gezgini"ni yeniden başlatmayı deneyin.

1631985675815.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı