Multimedya tuşları çalışmıyor

Biraz hortlamış olabilir ama sorunun hala devam ediyor ise;
Çalıştır > services.msc > Insan Arabirim Cihazları Hizmeti sağ tık > Özellikler > Başlangıç Türü > Otomatik > Uygula > Tamam ve cihazı yeniden başlat.
Çok teşekkür ederim hocam sorun çözüldü.
yalnız farkettim de o penceredeyken çalışıyor sadece ses kısma açma ve sessize alma tuşları onun haricinde çalışmıyor :/

Son düzenleme:

yalnız farkettim de o penceredeyken çalışıyor sadece ses kısma açma ve sessize alma tuşları onun haricinde çalışmıyor :/
Klavyede Fonksiyon tuşları olduğuna emin misin yani F1, F2 gibi tuşların üzerinde simge var mı? Varsa klavyede Fn tuşu varsa ona basarak oraya basmayı dene. ( Kusura bakma pek klavye almadığım için bilmiyorum :D )
İlle de çalışmıyor ise AutoHotKey adlı program aracılığıyla kod yazıp o tuşlara bastığınızda multi medya özelliklerini çalıştırabilirsiniz.

Çalıştır > services.msc > ınsan arabirim cihazları hizmeti sağ tık > özellikler > başlangıç türü > otomatik > uygula > tamam ve cihazı yeniden başlat.

1 aydır uğraştığım sorun çözüldü. HyperX alloy Core klavyemde bu sorun vardı.

Çalıştır > services.msc > Insan Arabirim Cihazları Hizmeti sağ tık > Özellikler > Başlangıç Türü > Otomatik > Uygula > Tamam ve cihazı yeniden başlat.

Çok sağ olasın. 1.5 yıldır kullanıyorum, düzeltememiştim. Senin sayende düzeldi.

Geri
Yukarı