Multiplayer açısından Doom 2016 mı Doom: Eternal mı?

MoonGraphic

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Steam'deki Doom ve Doom: Eternal indirimlerini görünce birisini almaya karar verdim. Singleplayer oynanış açısından ikisinin de iyi olduğunu öğrendim. Benim için multiplayer kısmı çok önemli. Bilen varsa multiplayerda oynamak için hangisini almam daha doğru olur? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doom'u zamanında oynadım. Gerek Single Player gerek Multiplayer çok eğlenceli ve zevkliydi ama uzun zamandır hiç girmiyorum. Doom Eternal'ı deneme şansım olmadı ama izlediğim kadarıyla Doom'un üzerine çok şey katmış. Almışken Eternal'ı almanı tavsiye ederim.

Doom'u zamanında oynadım. Gerek Single Player gerek Multiplayer çok eğlenceli ve zevkliydi ama uzun zamandır hiç girmiyorum. Doom Eternal'ı deneme şansım olmadı ama izlediğim kadarıyla Doom'un üzerine çok şey katmış. Almışken Eternal'ı almanı tavsiye ederim.
Eternalda tek oyun modu olduğunu duydum Doom daha çeşitli gibi geldi ama onun da oyuncusu yokmuş sanırım.

steamdb.info sitesine girip arama yerine oyun isimlerini yazdığında oyunun sayfasında kaç kişinin o an oyunda olduğu, daha önce kaç kişinin aynı anda oynadığı gibi bilgilere ulaşabilirsin. Ben az önce baktım ve Doom Eternal'ın Doom'un oyuncu sayısına göre çok önünde olduğunu gördüm.

Konuyu hortlatacağım ama; Doom 2016'nın Multiplayer'ı Call of Duty'ye benzer. Nasıl mı benzer? Doom 2016'nın Multiplayer'ında Team Deathmatch, Capture the Flag ve hatırlamadığım birkaç mod daha var.

Doom Eternal'da ise Battlemode adında bir Multiplayer var. Orada bir kişi Slayer oluyor, 2 kişi ise Demon oluyor. Bu şekilde bir savaş oluyor arada.

Özetle, Doom 2016'nın Multiplayer'ı daha eğlenceli.

Yeni konular

Geri
Yukarı