Multiplayer için konsol mu PC mi?

mstfarsln95

Kilopat
Daha fazla  
Aradığım şey hilesiz ve hackersız bir oyun ortamı ve internette bu konuda çok fazla bir şey okuyamadım. Yani konsollar bu konuda daha güvenli gibi duruyor ancak yabancı kaynaklarda okuduklarıma göre PS4 de artık kırılmış galiba. PC'de daha fazla performans alabileceğimi ve klavye, mouse ikilisinin tadının başka olduğunu biliyorum ama dediğim gibi hileden nefret ediyorum. Oyunlara dünya kadar parayı sadece singleplayer için vermiyoruz sonuçta görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsol'un verdiği keyfi bilgisayar veremez ama bilgisayarın verdiği performansı da konsolda bekleme. :)
Benim kendi fikrim; Bilgisayar... Yıllardır alıştım ve sürekli becerimi geliştirdim FPS oyunlarında. Hile sistemi her oyunda var ama hile sistemine istinaden bir de şikayet edenler var. Çünkü; Sen iyi bir oyuncusun ve herkesin dikkatini çekiyorsun. O zaman kesin hile, diyorlar. Örnek; Warface oyununda en yüksek rütbelere bile meydan okurken, oyunun içinde bulunan silahları ve teçhizatları açmak için VİP üyelik satın aldım. 1 hafta sonra hesabım yasaklandı. Aynı şekilde CS:GO da böyle bir sistem var. Valve Anti Cheat + Overwatch + Steam report / Hile gördüğümde hemen şikayet ediyorum. 1 hafta içinde banlanıyor, profili takip ediyorum. O profilde VAC BAN göreceğim. :D

- Konsolda kafamdaki düşünceyi sana en iyi anlatacak oyun içinde yakaladığım bir kareyi paylaşacağım. Bu ortamı kendine oluşturabilir isen inanılmaz keyif alırsın.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (39).jpg
    Ekran Görüntüsü (39).jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 260
Konsol'un verdiği keyfi bilgisayar veremez ama bilgisayarın verdiği performansı da konsolda bekleme. :)
Benim kendi fikrim; Bilgisayar... Yıllardır alıştım ve sürekli becerimi geliştirdim FPS oyunlarında. Hile sistemi her oyunda var ama hile sistemine istinaden bir de şikayet edenler var. Çünkü; Sen iyi bir oyuncusun ve herkesin dikkatini çekiyorsun. O zaman kesin hile, diyorlar. Örnek; Warface oyununda en yüksek rütbelere bile meydan okurken, oyunun içinde bulunan silahları ve teçhizatları açmak için VİP üyelik satın aldım. 1 hafta sonra hesabım yasaklandı. Aynı şekilde CS:GO da böyle bir sistem var. Valve Anti Cheat + Overwatch + Steam report / Hile gördüğümde hemen şikayet ediyorum. 1 hafta içinde banlanıyor, profili takip ediyorum. O profilde VAC BAN göreceğim. :D

- Konsolda kafamdaki düşünceyi sana en iyi anlatacak oyun içinde yakaladığım bir kareyi paylaşacağım. Bu ortamı kendine oluşturabilir isen inanılmaz keyif alırsın.

Evet aslında bende bilgisayarda oyun oynamayı daha çok seviyorum ve konsoldan daha kullanışlı istediğin her yere götürebiliyorsun :D Ancak dediğim gibi hilesiz temiz bir oyun benim için çok daha önemli ve bilgisayar konusunda bu konuda pek iyi şeyler okumadım açıkçası çoğu kişi isyan ediyor hatta bazıları sırf bu sebepten konsola geçtiğini belirtmiş

İkisininde tadı, keyfi vs ayrı. Eski bir pc oyuncusu olarak mouse-klavye kombinasyonunu özlüyor muyum, evet. Ancak dual shock a da alıştım artık, fps de zorlanmıyorum. En çok takıldığınız nokta hile ise terchiniz kesinlikle konsoldan yana olmalı. Şunu da belirtmeden geçecemeyeceğim, play station'a da mouse-klavye bağlayanlar var. İster istemez kontrol açısından daha faydalıdır. Ücreti de neredeyse bir ps kadar..

PS4 tam anlamıyla kırılamadı yanlış biliyorsunuz. Hacker'sız bir ortam istiyorsanız konsoldan şaşmayın. PC'de multiplayer oyunlarda her türlü hile yapıyorlar bu çok sinir bozuyor.

İkisininde tadı, keyfi vs ayrı. Eski bir pc oyuncusu olarak mouse-klavye kombinasyonunu özlüyor muyum, evet. Ancak dual shock a da alıştım artık, fps de zorlanmıyorum. En çok takıldığınız nokta hile ise terchiniz kesinlikle konsoldan yana olmalı. Şunu da belirtmeden geçecemeyeceğim, play station'a da mouse-klavye bağlayanlar var. İster istemez kontrol açısından daha faydalıdır. Ücreti de neredeyse bir ps kadar..
Bu senin aim ine veya elinin alışmasına bağlı

PS4 kırıldığı falan yok. Hala güvenli. Ayrıca konsol bilgisayara göre daha taşınabilir bir cihaz bunu da belirteyim. PC de neredeyse her multiplayer oyunda hile var. Bunun için PS4 daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı