Multiplayer oyun önerisi

O halde sizi Total War serisine davet edelim. Ayrıca multiplayer olarak da Halo: MCC oynayabilirsiniz. Gerçi single player olarak da gider bu oyun. Zira içinde 5 tane Halo oyunu var. Multiplayer'i işin bonusu.
Halo serisini inceledim, grafikleri yüzünden pek hoşuma gitmedi. Strateji olarak başka önerebileceğiniz oyun var mı ? Şimdiden Teşekkürler.

Arma 3'de eskisi gibi RP serverları dolu mu? R6 oynuyorum en iyi FPS oyunlarinin basinda gelir benim icin.

Var hala RP serveri ama önerim arkadaş bulup modlu oynaman. Gerçekten çok gerçekçi savaş ortamı dönebiliyor. Uçak modları indirip bombardıman görevleri veya köy baskınları olsun yapabiliyorsunuz. Bu forumda da arkadaş arıyorum diye konu açarsanız rahatlıkla başında ben olmak üzere çok insan bulabilirsiniz.

Var hala RP serveri ama önerim arkadaş bulup modlu oynaman. Gerçekten çok gerçekçi savaş ortamı dönebiliyor. Uçak modları indirip bombardıman görevleri veya köy baskınları olsun yapabiliyorsunuz. Bu forumda da arkadaş arıyorum diye konu açarsanız rahatlıkla başında ben olmak üzere çok insan bulabilirsiniz.

Merhaba Arma 3 aldım ama rp serverları 3-4 tane kalmış. Armanın devri bitmiş. Modlu oynayacak arkadaşta yok.

Kesinlikle Escape From Tarkov fakat görüp, görebileceğiniz en zor FPS oyunudur. Diğer oyunlara hiç benzemez, yanına bile yaklaşamazlar. İnsanı ruh hastası eder ve sinir krizlerine sokar. Buna rağmen de alıştıktan sonra başka oyun oynamazsınız. :) Araştırmanızı tavsiye ederim. Dediğim gibi ben strese gelemem, basit vur geç tarzı oynarım derseniz hiç bulaşmayın. 1 el sevinir, 10 el üzülür sonra sinirden oyunu silmeye kalkabilirsiniz. Her an ölmeye veya loot kaybetmeye hazırlıklı olmanız gerekir.

Minecraft her derde deva. O arayüz temalı müziği bile insanın içini yavaşça okşuyor. Madene iniyorsun. Gittikçe gidiyor. Daha fazla demir için aşağılara iniyorsun. Sonra madenden çıkamıyorsun yolu unutuyorsun. Sonra bir creeper arkandan gelip seni öldürüyor. Sonra sıkılıyorsun ve oyunu siliyorsun. Ama sadece 5 tl ye Minecraft hiçbir şeyi değişmeyen premium alıp premiumlu serverlere girip eğlencenin dibine vurabilirsiniz! Sonra skywarsda ölüp çıkıyorsunuz. Basit mantık.

Yeni konular

Geri
Yukarı