Mumu emülatör güvenilir mi?

merabaamet

Centipat
Uzun zamandır hem Nox hem MEmu hem de birçok emülatörü kullandım. Mumu yu denemeyi düşünüyorum ama güvenilir mi veya eksileri artıları nedir bilmiyorum. Kullanım amacım olarak da normal telefon gibi kullanmayı düşünüyorum yani hem oyun hem de bazı uygulamarı açmak için kullanacağım. Mumu hakkında bilgilendirirseniz mutlu olurum teşekkürler.

BlueStacks emülatör çok donduğu için PUBG'de MEmu ilaç gibi geldi. En çok kullandığım emülatör MEmu oldu. Standart emülatör özelliklenin hepsine sahip ve güvenilir.

BlueStacks emülatör çok donduğu için PUBG'de MEmu ilaç gibi geldi. En çok kullandığım emülatör MEmu oldu. Standart emülatör özelliklenin hepsine sahip ve güvenilir.

MEmu'yu biliyorum o konuda gerçekten çok iyi düşük sistemlerde dahi çok iyi performans veriyor ama bir o kadar da olumsuz yoruma sahip ondan dolayı farklı emülatörler denemek istiyorum.

Sistemden sisteme değişir Intel sistemde iyi performans veriyordu bende AMD sistemde test ettiğimde Intel kadar performans vermemiştir.

Mumu pek iyi emülatör olduğunu söyleyemem Android versiyonu düşük diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı