Murat kazgan vs Mike Tyson

Mike tyson vs Murat kazgan

• Murat kazgan

Oy: 1 3,6%
  • Mike tyson

Oy: 27 96,4%

• Oy verenlerin toplamı
    28

ahmet_kıran

Hectopat
Yer
Türkiye
Şu videoda 3:23'ü açın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce kim alır? Veya karşılaştırmaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu videoda 3:23'ü açın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce kim alır? Veya karşılaştırmaya değer mi?
Mike Tyson yerden yere vurur. Bunlar iyi gaza geldi de alırım dediği adam boru değil. Teknikse teknik, güçse güç. Tyson harcar.

1695665262477.png

1695665339167.png
Sence?

Hem söylerken gülüyor, hem gülme efekti koyuyor. Ekrana kocaman "İroni yaptım, dövemem" yazmasına gerek yok. Ama ben dövebileceğini düşünüyorum. Mike Tyson yalnızca boks biliyor. MMA'de boks dahil birçok dövüş sporu da var.

Vizyonsuzluk yapıp şimdiki hali ile kıyaslıyorsa tabiki Murat ama o vizyonsuzluğu yapmıyordur herhalde. İkisini net bir şekilde kıyaslamak farklı dallarla ilgilendikleri için biraz zor. Ama bana Mike Tyson gibi geliyor. Tamam bunlar daha hızlı, kick boks vs. ama Mike Tyson'ın Savaş (B)ebeci gibi hemen yıkılacağını veya dodgelayamayacağını falan sanıyorlar herhalde. Karşısında bir tür demir gövde var yani.

Ve dürüst olmak gerekirse bence Kazgan'lar da bu Savaş (B)ebeci durumlarını kendi lehlerine değerlendirip ünlenmek için kullandılar. Bu Mike Tyson iddiasının da tamamen bu ve prim için olduğunu düşünüyorum. Amaç sizin şu an açtığınız konu gibi şeylerle kandilerini yaygınlaştırmak ve ünlenmek yani.

Vizyonsuzluk yapıp şimdiki hali ile kıyaslıyorsa tabii ki Murat ama o vizyonsuzluğu yapmıyordur herhalde. İkisini net bir şekilde kıyaslamak farklı dallarla ilgilendikleri için biraz zor. Ama bana Mike Tyson gibi geliyor. Tamam bunlar daha hızlı, kick boks vs. ama Mike Tyson'ın Savaş (B)ebeci gibi hemen yıkılacağını veya dodgelayamayacağını falan sanıyorlar herhalde. Karşısında bir tür demir gövde var yani.

Ve dürüst olmak gerekirse bence Kazgan'lar da bu Savaş (B)ebeci durumlarını kendi lehlerine değerlendirip ünlenmek için kullandılar. Bu Mike Tyson iddiasının da tamamen bu ve prim için olduğunu düşünüyorum. Amaç sizin şu an açtığınız konu gibi şeylerle kandilerini yaygınlaştırmak ve ünlenmek yani.

Şimdiki haliylede alamaz mı? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı