Murat5038 İmzayı Referans Göstermekten Ceza Almıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne boş bir konu.
Zaten konuyu ben açmadım. Moderasyon Ekibi tarafından mesajı taşıyarak açılmış bir konu. Bence böyle açılan konulara "Bu konu Moderatör tarafından mesajı taşıyarak oluşturulmuştur." etiketi koyulmalı.

Bu konuyu hangi moderator acmis ise ya gelip hemen bunun nedenini yazacakti ya da hic acmayacakti. Sanirim Murat Bey'i kiskanan biri. 300 mesajli, 3 gun once uye olan biri gelip de 40 bin mesajli, oyle bos bos mesaj da atmayan, insanlara yardimci olan 8 senelik uyenin imzasini sorgulayamaz kimse kusura bakmasin.

Bu konuyu hangi moderator acmis ise ya gelip hemen bunun nedenini yazacakti ya da hiç acmayacakti. Sanirim Murat Bey'i kiskanan biri. 300 mesajli, 3 gun once uye olan biri gelip de 40 bin mesajli, oyle bos bos mesaj da atmayan, insanlara yardimci olan 8 senelik uyenin imzasini sorgulayamaz kimse kusura bakmasin.
Ben kimseyi kıskanmadım. 3 gün önce üye de olmadım. Mesaj sayımı da kimse yargılayamaz ve eleştiremez. İnsanlar mesaj sayılarına göre değil, makale ve çözüm sayılarına göre bilgisini yargılar. Zaten sizin gözünüzden bakacak olursam sizin de 10 mesajınız var! Sen kimsin de birini mesajıyla yargılıyorsun? İlk önce özeleştiri yapmayı öğren! Yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir, sorumun cevabımı güzel bir şekilde aldım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı