Murda & Ezhel ikilisini nasıl buluyorsunuz?

Konserde hakkikaten sacma bir durum var. Hem autotune kullaniyorlar hem de playback yapiyorlar. Autotune neyse de playback ne? Hoparlorden cikan sesin cogu kayitli sarkidan cikan ses. Mikrofondan gelen canli ses cok az yani. Genel olarak parcalari da hosuma gidiyor ama dediginiz gibi lirikalite 0. Ezhel bir iki parca soz yaziyor gerci ama Murda surekli ayni kelimeleri tekrarliyor veya ey wouh falan diyor :D
Ey, wouh, shetty, sevişelim, şarkı bu kadar ve evet sözlerin hepsi tekrarlıyor.
Murda yı bilmiyorum fakat ezhelin sesi Auto Tune suz da iyi olduğu halde gene de şarkılarında Auto Tune kullanmaktan çekinmiyor sorunuza gelecek olursak ben seviyorum bu ikiliyi birçok Türkçe rapten daha iyi rapler yapıyorlar.
Rap değil bunların ki dostum resmen rezillik ve pop. Yani bunları dinleyeceğime BTS felan dinlerim en azından sesleri iyi.

Bence Auto-Tune kimseyi rahatsız etmez adam işini çok iyi yapıyor diğerleri gibi ve her kelimenin anlamı var mesela hennessy içki demek yani farklı dillerle Türkçeyi mükemmel kullanan sayılı rapçilerden.

Bence Auto-Tune kimseyi rahatsız etmez adam işini çok iyi yapıyor diğerleri gibi ve her kelimenin anlamı var mesela hennessy içki demek yani farklı dillerle Türkçeyi mükemmel kullanan sayılı rapçilerden.
Hmm dostum Auto-Tune kullanmak işini iyi yaptığını değil kötü yaptığını gösterir ayrıca içki ile bağdaştırman saçma oldu biraz Rap dediğin gerçekleri dile getirir.

HMM dostum Auto-Tune kullanmak işini iyi yaptığını değil kötü yaptığını gösterir ayrıca içki ile bağdaştırman saçma oldu biraz rap dediğin gerçekleri dile getirir.

Ben örnek olarak verdim en çok kullanılan kelimelerden biri olduğu için ama benim düşüncem sen veya normal bir insan o tarz söz yazamaz cidden emek ister ve bence çok başarılı Auto-Tune kötü diye bir şey yok bence sonuçta oda bir tarz.

Geri
Yukarı