Musallat.exe virüsü

NulerbePrsith

Hectopat
Daha fazla  
Esenlikler. Bizim bir arkadaştan slaytımı almak için flash belleğini almıştım. Bilgisayara taktım. Ödevler adında bir klasör vardı ve de hemen altında Ödevler.exe adlı bir şey vardı. Slaytımı aldım ancak ödevler.exe dosyasınıda merak edip açdım, açmaz olaydım... Neyse slaytı halletikten sonra Battlefield 4'e girdim ancak oyun en başındaki Dice yazısında bile aşırı kasıyordu. Tabi çaktım sonra Musallat virüsü olduğunu. İşlemci kullanımı %70 %90 arasında geziniyor. Combofix ile taratmak işe yarar mı ? Ya da program tavsiyeniz var mı ? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğiniz okul virüsü. Ders çıkışında notları USB'ye atıyordum. Eve gelip USB'yi takınca Musallat virüsünü buluyordu:) Combofix Antivirüs programı değildir. Antivirüs kurmanız sorunu çözecektir. Linkteki Antivirüsü kurmanızı tavsiye ederim.
Panda Free Antivirüs Son Sürüm: http://acs.pandasoftware.com/Panda/FREEAV/Promo/FREEAV.exe

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı