Musallat exe

1 ay önce yaşadım malwarebytes yükleyip tarama yapın virüs çıkarsa karantinaya alın ve bitti

Zamanında Malwarebytes ile silmiştim onu.

Bence yalan. Çünkü üst düzey bir virüs yani. Bir troll iş için çok muazzam bir şey. Ört, pas etmiş olabilir böyle.

Antivirüs'ün çok kolay gördüğü bir virüstür. O kaldırma programına ihtiyaç duymayacaksınız.

(Hakkınızı helal etmenize gerek yok

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kendi yapanın anti virüsü var onu indirin.Bu arada musallat.exe türkiye için baya meşhur olmuş bir virüs hakkınızı helal ediyorsunuz virüs siliniyor.

Hakkınıhelalet.exe indirdiğini sanıp trojan indiren ve daha beter duruma düşen çok kişi var.

Denize düşen yılana sarılıyor işte ne olacak. Eski bir virüs tarayıcılar görüp kaldıracaktır. Kaldıramazsanız son çare format atarsınız. Hakkımı helal ettim tarzı saçmalıkları indirmeyin.

Onu artık Windows Defender algılaması gerekiyor. Aksi takdirde sadece dosyanın adı Musallat yada geliştirilmiş bir kopya olabilir. Fakat bilgisayarınıza virüs girmiş gibi görünüyor, Anti virüs programları ile taratsanız iyi olur.

Virüs yapımcısı kendi itiraf etti ama evet yalanda olabilir.
Benim aklım almıyor. Çünkü o zaman herkesin bilgisayarında vardu bu virüs. Virüs içeriğini bilmiyorum ama ya keylogger yaptıysa. Herkesten veri çektiyse, bilmiyorum tabi ama büyük bir şey yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…