Musallat exe

Dün flash belleği kırtasiyede taktırdım. Bugün flashı laptopa taktığımda musallat exe diye dosya çıktı ve bir anda kayboldu. Şu an laptopta bir şey yok gibi sizce bulaşmış mıdır? Nasıl anlayabilirim? Ve flash belleği nasıl temizleyeceğim?
1 ay önce yaşadım malwarebytes yükleyip tarama yapın virüs çıkarsa karantinaya alın ve bitti

Bu virüsün yapımcısı bir gün arkadaşını trollemek için sanırım yapmıştı bunu. Ardından bayağı popüler oldu. Virüs yapımcısı kaldırılması için virüsün bir uygulama yapmıştı. Hakkını helal et deyince siliyordu.
Bence yalan. Çünkü üst düzey bir virüs yani. Bir troll iş için çok muazzam bir şey. Ört, pas etmiş olabilir böyle.

Dün flash belleği kırtasiyede taktırdım. Bugün flashı laptopa taktığımda musallat exe diye dosya çıktı ve bir anda kayboldu. Şu an laptopta bir şey yok gibi sizce bulaşmış mıdır? Nasıl anlayabilirim? Ve flash belleği nasıl temizleyeceğim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kendi yapanın anti virüsü var onu indirin.Bu arada musallat.exe türkiye için baya meşhur olmuş bir virüs hakkınızı helal ediyorsunuz virüs siliniyor.

Onu artık Windows Defender algılaması gerekiyor. Aksi takdirde sadece dosyanın adı Musallat yada geliştirilmiş bir kopya olabilir. Fakat bilgisayarınıza virüs girmiş gibi görünüyor, Anti virüs programları ile taratsanız iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı