Çözüldü Mustafa Kemal Atatürk'ün üniformalı pozu nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FreeSpin

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Freelancer
Arkadaşlar biliyorum saçma gelecek ama internette bir türlü bulamıyorum. Atatürk kurmayları ile birlikte ( kazım karabekir, ismet inönü ) hafif uzaktan çekilmiş tek eli üniformasının içinde keskin bir şekilde kameraya bakarken ki fotoğrafını arşivlerimi karıştırdıysam bile bulamadım. Elinde Atatürk arşivi olan varsa veyahut tarif ettiğim fotoğrafı bilen varsa paylaşırsa çok müteşekkir olurum.

Çözüm
@EMİR37 hocamda bayagi fotograf vardi, belki kendisi yardimci olabilir.
Tabii bir bakayım hocam.
Arkadaşlar biliyorum saçma gelecek ama internette bir türlü bulamıyorum. Atatürk kurmayları ile birlikte ( kazım karabekir, ismet inönü ) hafif uzaktan çekilmiş tek eli üniformasının içinde keskin bir şekilde kameraya bakarken ki fotoğrafını arşivlerimi karıştırdıysam bile bulamadım. Elinde Atatürk arşivi olan varsa veyahut tarif ettiğim fotoğrafı bilen varsa paylaşırsa çok müteşekkir olurum.
images (26).jpeg

Aradığınız fotoğraf bu fotoğraf mıdır?
@EMİR37 hocamda bayagi fotograf vardi, belki kendisi yardimci olabilir.
Tabii bir bakayım hocam.
images (26).jpeg

Aradığınız fotoğraf bu fotoğraf mıdır?

Çözüm
Hocam sizin bu fotoğrafı aradığınızı anladım siz fotoğrafta İsmet İnönü'nün bulunduğunu da yazmışsınız, herhalde Fevzi Çakmak ile karıştırdığınız.
Doğru hocam.O an heyecanla ikisini birbirine karıştırmıştım.Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı