Mutlaka Bitirilmeli Dediğiniz Oyunlar

Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ediyorum, umarım en kısa sürede sahip olursunuz. GTA hastası olmamak mümkün değil bana göre. Açıkçası şuan için oyunları orjinal alamayacağım o yüzden bilgisayarım gelene kadar internetten indirme yapıyorum. İşe başladığım zaman inşallah orjinal oyun oynamaya başlayacağım. GTA 4 hazır. Ben oyunlarda hikayeye önem veririm o yüzden zaten asla ara sahneleri geçmem.

Teşekkürler hocam, yüksek boyutlu olanları ayın 1inden sonra yeni bilgisayardan indireceğim. AKK dolu ve şuan ki bilgisayarımdan yenisine taşıyacak harddiskim yok, şimdilik 8gb ya kadar indiriyorum bellek o kadar :)

Gerek yok ki hocam, Mafia2 hazırda bekliyor. Kaç kişinin kanalında bitirdiğimi hatırlamıyorum bile, artık inşallah kendim oynayacağım nasip olursa.

Teşekkür ediyorum hocam inceleyeceğim hepsini.
Dediğim gibi arkadaşlar da güzel oyunlar belirtmişler. Eğer GTA 4 ün orjinal linki elinde yoksa verebilirim yani link utorrent vs haberin olsun. GTA 4 optimizasyonu kötü bir oyun. Buyüzden bizim pclerde umarıö high da açar. İlk GTA 4 sonra da Episodesteki Gay Tony yi bitirip direk GTA 5 e geçicem inşAllah. Sonra da bilemiyorum hngi oyun daha iyi diye buyüzden araştırıp bakıcam. Senden de oyun tavsiyeleri alabilirim. Netten olabildiğince orjinal halleriyle online oynanabilicek bir şekilde bulursan sevinirim. Belki senden link vs isteyebilirim. Orjinal almayı planlıyorum da hepsine de teker teker para yetmez :)
Oyun performanslarını video çekip konu açarsan veya burda devam edersen sevinirim. Yeni konu açarsan buraya da link atarsın. Bu aralar bakıyorum da bu x550jx ve x550jk dan almak isteyen çok kişi var. Onlara da yararlı olur.
Bu arada ram taktırıcan mı yoksa taktırmican mı?

Dediğim gibi arkadaşlar da güzel oyunlar belirtmişler. Eğer GTA 4 ün orjinal linki elinde yoksa verebilirim yani link utorrent vs haberin olsun. GTA 4 optimizasyonu kötü bir oyun. Buyüzden bizim pclerde umarıö high da açar. İlk GTA 4 sonra da Episodesteki Gay Tony yi bitirip direk GTA 5 e geçicem inşAllah. Sonra da bilemiyorum hngi oyun daha iyi diye buyüzden araştırıp bakıcam. Senden de oyun tavsiyeleri alabilirim. Netten olabildiğince orjinal halleriyle online oynanabilicek bir şekilde bulursan sevinirim. Belki senden link vs isteyebilirim. Orjinal almayı planlıyorum da hepsine de teker teker para yetmez :)
Oyun performanslarını video çekip konu açarsan veya burda devam edersen sevinirim. Yeni konu açarsan buraya da link atarsın. Bu aralar bakıyorum da bu x550jx ve x550jk dan almak isteyen çok kişi var. Onlara da yararlı olur.
Bu arada ram taktırıcan mı yoksa taktırmican mı?

Tabii ki elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Şuana kadar GTA IV, Mafia2, CoD4:MW, Bully, Outlast, City Car Driving, ETS 2, PES 16 indirdim. Şuan da Virtua Tennis 4 iniyor. Bilgisayar gelince ayrı bir inceleme konusu yapacağım ama oyunlar orjinal olmadığı için test yapmaya sıcak bakmıyorum hem de oyunlar güncel değil eski oyunlar biraz, belki PES16 için test olabilir. Şimdilik Ram, SSD takviyesi düşünmüyorum. Şuan okumuyorumda işte bulamadım o yüzden babama daha fazla yüklenemem. Seneye KPSS'yi kazanıp atanırsam o zaman RAM SSD ekleyebilirim veya daha iyi bir Monster modele geçebilirim.

Özel mesaj atıcaktım ama sistem izin vermedi. İndirdiğin oyunlar güzel göründü. Pes 2016 linkini atarsan sevinirim.
Bu arada CoD4 dediğin Call of Duty 4 mü? Varsa onun da linki olursa sevinirim. Şimdiden sağol

Özel mesaj atıcaktım ama sistem izin vermedi. İndirdiğin oyunlar güzel göründü. Pes 2016 linkini atarsan sevinirim.
Bu arada CoD4 dediğin Call of Duty 4 mü? Varsa onun da linki olursa sevinirim. Şimdiden sağol

Şuan burdan link vermek istemiyorum, istersen özel bir iletişim adresi verebilirsin. Evet CoD4 dediğim Call of Duty 4. Torrent şeklinde indirme yapıyorum. İstediğin herhangi bir oyunun adını yazıp yanına torrent yazarsan zaten bulursun, özel bir link vermeye gerekte yok.

Dark Souls, Dark Souls II, Max Payne ve Mafia'nın tüm serilerini oynayabilirsin. COD BO2 bir FPS için fena olmayan bir hikayeye sahip(Kısaca iyi bir kötü adam var).

Dark Souls, Dark Souls II, Max Payne ve Mafia'nın tüm serilerini oynayabilirsin. COD BO2 bir FPS için fena olmayan bir hikayeye sahip(Kısaca iyi bir kötü adam var).

Teşekkürler hocam, Max Payne 1-2'yi bitirdim 3'ü indireceğim. Mafia1'i de bitirdim 2'ye başlayacağım bilgisayar gelince.

Geri
Yukarı