Mutluevim.com'dan laptop önerisi

Ahmet KüpeLi

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bütcem dogrultusunda kredi kartım olmadıgından senet ile laptop almaya karar verdim.
Bir kaç tane laptop beğendim hangisini seçmeliyim kararsız kaldım ve unutmadan senet ile alacağımdan sadece bu siteden alabilirim.

Aynı siteden başka önerilerde de bulunabilirsiniz veya senet ile güvenilir başka siteden de laptop önerebilirsiniz. En yüksek bütcem aylık 300 TL'dir.

Not: Ses ısınma problemleri rahatsız edecek şekilde olmadan uzun yıllar oyun oynayabilecegim bir laptop arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

En azından üçünden birini seçmemde yardımcı olacak biri yok mu ?

@BilgisayarKurdu @er36po

Üç seçenek de bir birlerine çok yakın. (Birinde işlemci diğerinde ise ekran kartını biraz yüksek tutmuşlar.)

Lapto kullanmadığımdan size şu modelini alın demem pek doğru olmaz. Fakat bu seçenekler arasında 3. linkteki oyun amaçlı daha iyi gibi görünüyor.
Isınma olayı laptopların genelinde var... Ben olsam oyun amaçlı laptop değil masaüstü kurardım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı