Mutluluk icin güzel öneriler

Sağdakilerin %10'u nedir? :)

Sürekli talep etme ve olumsuz insanlari hayatimdan cikarmama haric her seyi yapmiyorum sagdan :)

• Sürekli talep etmek konusunda kastettigim kendim icin degil baska insanlar icin sürekli talep ederim.
  • Olumsuz insanlari hayattan cikarmam cünkü inatciyim. Yontmaya calisirim onlari kendimce :)
  • Biraz fazla gereksiz harcama da yapiyor olabilirim ama maddiyatimi asla etkilemiyor bu.

Sevgiler :)

Umutsuzluk, karamsarlık, korkular ve kendini suçlamaktan ben de bolca var isteyene veririm kürek kürek.

Mesela teşekkür edince karşılık gelmeyince içimden keşke demeseydim diyorum birçok eylemin, duygunun karşılığı bu oluyor genelde toplumumuzda onun için hiç olumlu insanlarla karşılaşamıyoruz ve ben bundan rahatsızım ben teşekkür edebiliyorsam bunun da karşılığını alırsam mutlu olurum bu eylem 10 saniye bile sürmez ama o süre de mutlu olursun gibi gibi küçük şeyler yaşadıkça, sol tabloda yazanları yaptıkça yani, hayat daha da güzel olacak ve herkes mutlu olmayı ve mutlu etmeyi sever olacak.

Bu baya zor bir şey beklemeyin boşuna...

Mesela teşekkür edince karşılık gelmeyince içimden keşke demeseydim diyorum

Yemin ederim iki hafta önce Türkiye'de Manisa/Soma ilcesinde (Esimin memleketi) kokorec yedik. Yol üstü Kokorecci Murat diye bir yer, böyle dolmustan cevirmisler falan. Hakikaten kokoreci harikaydi, yedik ictik, parayi ödedik sonra Usta'ya eline saglik harikaydi Kokorec dedim. Adam söyle normal bakti cevap vermeden yüzünü cevirdi. Ben de omzuna dokundum Usta eline saglik kokorec harikaydi dedim güldü, cevap verdi hatta 10 dakika sohbet ettik.
Kisacasi keske Tesekkür etmeseydim yerine Tesekkürünüzü kafasina vura vura (benim yaptigim gibi) söyleyin, inan mutlu olacaktir :)

Durun la biraz reklam yapayim, yedigim yerin slogani söyleydi.

Agam kokorecler oldu​
Pasam ayranlar doldu​
Kokorecci Murat ile​
Agizlar tatla doldu​

Falan gibi bir seydi. Ahahahahhhaaha nerden aklima geldi la simdi bu :)

Yemin ederim iki hafta önce Türkiye'de Manisa/Soma ilcesinde (Esimin memleketi) kokorec yedik. Yol üstü Kokorecci Murat diye bir yer, böyle dolmustan cevirmisler falan. Hakikaten kokoreci harikaydi, yedik ictik, parayi ödedik sonra Usta'ya eline saglik harikaydi Kokorec dedim. Adam söyle normal bakti cevap vermeden yüzünü cevirdi. Ben de omzuna dokundum Usta eline saglik kokorec harikaydi dedim güldü, cevap verdi hatta 10 dakika sohbet ettik.
Kisacasi keske Tesekkür etmeseydim yerine Tesekkürünüzü kafasina vura vura (benim yaptigim gibi) söyleyin, inan mutlu olacaktir :)

Durun la biraz reklam yapayim, yedigim yerin slogani söyleydi.

Agam kokorecler oldu​
Pasam ayranlar doldu​
Kokorecci Murat ile​
Agizlar tatla doldu​

Falan gibi bir seydi. Ahahahahhhaaha nerden aklima geldi la simdi bu :)

Denemeye çalışırım o şekilde ama biraz çekingen olduğum için zor olacak ama denemiş olurum en azından.
Kokoreç mutluluktur. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı