MUX nasıl açılır?

HDMI portunda görünüyor şu an NVIDIA.
Ama mini DP ile alakalı yüklenmeyen driver var sanırım zira burada mini DP'ye dair hiçbir iz yok.

Mini DP'de değil hocam NVIDIA HDMI noktasında eksik driver var kanımca zira mini DP görünmüyor yazılım tarafında.
Hocam bende hem DP hem HDMI var ancak bende de HDMI üzerinde ancak aynı durumda DP üzerinde olanları da gördüm. Bu yüzden böyle bir yorumda bulundum.

Hocam bende hem DP hem HDMI var ancak bende de HDMI üzerinde ancak aynı durumda DP üzerinde olanları da gördüm. Bu yüzden böyle bir yorumda bulundum.

Haklısın hocam olabilir aslında Monster'i arayıpta sorabiliriz. Bende PhysX sekmesindeki görüntüye göre söyledim mini DP görünmüyor orada eksik driver var sanırım ama %60 dediğiniz gibi.

Haklısın hocam olabilir aslında Monster'i arayıpta sorabiliriz. Bende PhysX sekmesindeki görüntüye göre söyledim mini DP görünmüyor orada eksik driver var sanırım ama %60 dediğiniz gibi.
Kesinlikle sormak lazım ama servis bilir mi bu sorunun cevabını orasını bilemem. Bence arkadaş önce HDMI ile televizyonda denesin olmaz ise yapacak bir şey yok demektir. Ama arkadaş onu da denemiş o halde geriye DP kalıyor. Çok düşük bir ihtimal HDMI kablosu kalitesiz yani eski sürüm ise 60 FPS oynatıyor olabilir ancak İntel üzerinden verdiğini de belirtmiş, o halde tek seçenek DP portu gibi duruyor.

Kesinlikle sormak lazım ama servis bilir mi bu sorunun cevabını orasını bilemem. Bence arkadaş önce HDMI ile televizyonda denesin olmaz ise yapacak bir şey yok demektir. Ama arkadaş onu da denemiş o halde geriye DP kalıyor. Çok düşük bir ihtimal HDMI kablosu kalitesiz yani eski sürüm ise 60 FPS oynatıyor olabilir ancak Intel üzerinden verdiğini de belirtmiş, o halde tek seçenek DP portu gibi duruyor.

Asıl servis bilir hocam adamlarda anakarttaki BIOS'tan tutta şemasına kadar var illaki bir çözümü vardır. Ama koskoca Monster kötü HDMI'ye en iyi GPU'yu koyacağını zannetmiyorum kesinlikle dediğiniz gibi mini DP kullanılmalı 👍

Geri
Yukarı