MUX Switch çalışmıyor

thwoun

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda MUX Switch özelliği var ama nedense çalışmıyor gibi duruyor. Bugün düşük FPS değerleri aldığım için bilgisayarımdaki dahili ve harici ekran kartının driverlarını DDU aracılığıyla sildim. Hiçbir sıkıntı ortaya çıkmadı. Dahili ekran kartımın driverlarını indirmeden hemen önce oyuna girip performans değerlerine bakayım dedim ve 50 FPS daha fazla olduğunu gördüm. Dahili ekran kartını devre dışı bırak diyebilirsiniz ama şöyle bir sıkıntı var: monitörüm bilgisayarın ana kartına yani dahili grafik işlemcisine bağlı. Ondan dolayı devre dışıda bırakamıyorum maalesef. Bilgisayarımın dahili ekran kartı Intel UHD Graphics, harici ekran kartım ise RTX 3060. İşlemci olarak da Intel Core 12450H var. Bildiğiniz bir çözüm varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bilgisayarımda MUX Switch özelliği var ama nedense çalışmıyor gibi duruyor. Bugün düşük FPS değerleri aldığım için bilgisayarımdaki dahili ve harici ekran kartının driverlarını DDU aracılığıyla sildim. Hiçbir sıkıntı ortaya çıkmadı. Dahili ekran kartımın driverlarını indirmeden hemen önce oyuna girip performans değerlerine bakayım dedim ve 50 FPS daha fazla olduğunu gördüm. Dahili ekran kartını devre dışı bırak diyebilirsiniz ama şöyle bir sıkıntı var: Monitörüm bilgisayarın ana kartına yani dahili grafik işlemcisine bağlı. Ondan dolayı devre dışıda bırakamıyorum maalesef. Bilgisayarımın dahili ekran kartı Intel UHD Graphics, harici ekran kartım ise RTX 3060. İşlemci olarak da Intel Core 12450H var. Bildiğiniz bir çözüm varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunların NVIDIA ile çalışması için bu videodaki adımları uygula.

Güç seçeneklerinden yüksek performansı seç.

Oyunları bilgisayar şarja takılıyken oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı