MUX Switch'i bypass etmek

Ahmetaga3232

Hectopat
Merhaba. Sevgili Technopat ben MUX swicht yok da nasıl bypass ederim? Girişler bir HDMI bir Type-C girişleri var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_17.png
    148,8 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Yani demek istediğim benim MUX Switch yok ama GTX ekran kartım HDMI çıkışlı. Intel Thunderbolt çıkışlı, olur mu bypass sence?

MUX Switch ekran kartını değiştirmeye yarar ne yazık ki demek istediğinizi anlayamadım iyi geceler.

MUX Switch ekran kartını değiştirmeye yarar ne yazık ki demek istediğinizi anlayamadım iyi geceler.

Demek istediğim laptopta MUX swich yok, Optimus bypass edilebilir mi? Benim HDMI direk ekran kartına bağlı NVIDIA.

Demek istediğini anladım, şöyle ki, kendi monitörü dışında herhangi bir ekrana görüntü verirseniz galiba daha fazla FPS görebiliyorsunuz ama tam olarak harici GPU seçeneği gibi iptal etme durumu olmuyor. O işe maalesef pek yapacak bir şey yok, harici GPU şeklinde çalışabilen yeni laptop alacaksınız. Ancak ekranınız 144 Hz falansa ve sisteminiz de size yetiyorsa bence hiç gerek yok.

Sanırsam Intel GPU devre dışı kalıyor. Televizyona bağladığımda NVIDIA görüntü alıyor. NVIDIA Denetim Masası ekran bölümü geliyor.

Sanırsam Intel GPU devre dışı kalıyor. Televizyona bağladığımda NVIDIA görüntü alıyor. NVIDIA Denetim Masası ekran bölümü geliyor.
Galiba oyunu açınca o şekilde oluyor arada bir geçiş oluyor zaten hissediyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…