MUX Switch'i bypass etmek

AhmetAkbulut32

Hectopat
Merhaba. Sevgili Technopat ben MUX swicht yok da nasıl bypass ederim? Girişler bir HDMI bir Type-C girişleri var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_17.png
    Screenshot_17.png
    148,8 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Demek istediğini anladım, şöyle ki, kendi monitörü dışında herhangi bir ekrana görüntü verirseniz galiba daha fazla FPS görebiliyorsunuz ama tam olarak harici GPU seçeneği gibi iptal etme durumu olmuyor. O işe maalesef pek yapacak bir şey yok, harici GPU şeklinde çalışabilen yeni laptop alacaksınız. Ancak ekranınız 144 Hz falansa ve sisteminiz de size yetiyorsa bence hiç gerek yok.

Demek istediğini anladım, şöyle ki, kendi monitörü dışında herhangi bir ekrana görüntü verirseniz galiba daha fazla FPS görebiliyorsunuz ama tam olarak harici GPU seçeneği gibi iptal etme durumu olmuyor. O işe maalesef pek yapacak bir şey yok, harici GPU şeklinde çalışabilen yeni laptop alacaksınız. Ancak ekranınız 144 Hz falansa ve sisteminiz de size yetiyorsa bence hiç gerek yok.

Sanırsam Intel GPU devre dışı kalıyor. Televizyona bağladığımda NVIDIA görüntü alıyor. NVIDIA Denetim Masası ekran bölümü geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı