Muzlu Twister var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Daha 2-3 ay önce okul kantininde yediğim "Muzlu Twister" ortalıkta yok! İnternette aratınca resmi falan çıkmıyor, hakkında hiçbir bilgi yok. Algida'nın kendi yerli/yabancı sitelerine baktığım zaman orada da görmedim. Dışı muzlu vanilyalı içiyse çikolatalı olan bu Twister'ı daha önce gören var mı? Çakma falan değildi basbayağı Twister.

Kantinde satmıyor zaten uzun zamandır, Kantinciye soracağım.

Adsız.png

Paint üzerinden çizdim, aşağı yukarı böyle bir şey.

Daha 2-3 ay önce okul kantininde yediğim "muzlu twister" ortalıkta yok! İnternette aratınca resmi falan çıkmıyor, hakkında hiçbir bilgi yok. Algida'nın kendi yerli/yabancı sitelerine baktığım zaman orada da görmedim. Dışı muzlu vanilyalı içiyse çikolatalı olan bu Twister'ı daha önce gören var mı? Çakma falan değildi basbayağı twister.

Kantinde satmıyor zaten uzun zamandır, kantinciye soracağım.

Eki Görüntüle 1395260

İlk defa duydum muzlusunun olduğunu.

Daha 2-3 ay önce okul kantininde yediğim "Muzlu Twister" ortalıkta yok! İnternette aratınca resmi falan çıkmıyor, hakkında hiçbir bilgi yok. Algida'nın kendi yerli/yabancı sitelerine baktığım zaman orada da görmedim. Dışı muzlu vanilyalı içiyse çikolatalı olan bu Twister'ı daha önce gören var mı? Çakma falan değildi basbayağı Twister.

Kantinde satmıyor zaten uzun zamandır, Kantinciye soracağım.

Eki Görüntüle 1395260

Hayır var bizim kantinde ortası çikolatalı çok güzel tadı var 2.5 liraya satıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı