Muzun içinde siyah uzun şey nedir?

Brummbar

Hectopat
Yer
Bursa
Dün muz aldım dün yediğim zaman gayet normal tadlı bir muzdu ve içinde öyle bir şey yoktu ama az önce bir tane daha aldım dışı gayet sarı güzel görünümlü muz ısırdım yedim sonra 2.ısırığı almak için kabuğu soyarken muzun tam ortasından siyah uzun ağaç kabuğu gibi bir şey gördüm muzu yardım bıçakla baştan sona uzuyordu bu ne olabilir? Böyle bir şey gören var mı? Diğer muzlara baktım birisin de var diğerin de yok garip bir şey çürük değil bildiğiniz muzdan ayrı bir parça gibi çıkardım elledim sert bastırınca kum gibi dağıldı eğer kötü bir şeyse 1 ısırıktan bir şey olur mu?

Biraz fazla olgunlaşınca oluyor olması normal. İster o şekilde tüketebilirsiniz ama ben bıçakla alıp direkt ağzıma atıyordum ortadan ikiye kestikten sonra.

Anladım şimdi konu onaylanana kadar biraz araştırdım genelde herkes dediğiniz gibi söylüyor ilk kez görünce şaşırdım muzu severek yerim çok tüketirim ilk kez bunu görünce afalladım.

Biraz fazla olgunlaşınca oluyor olması normal. İster o şekilde tüketebilirsiniz ama ben bıçakla alıp direkt ağzıma atıyordum ortadan ikiye kestikten sonra.

Geri
Yukarı