MW Remastered, GTX 1650S %100 kullanılmıyor

EmreYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Call of Duty Modern Warfare Remastered oyununu açtıktan sonra ekran kartından yüksek fan sesleri gelmeye başlıyor. 5 dakika durduktan sonra kart %100 kullanıma ulaşıyor, ilk başta ekran karardı direkt bilgisayarı kapattım bir şey olmasın diye. Oyun minimum GTX 660 istiyor tüm ayarları Low yapmama rağmen neden böyle oldu anlamıyorum. Ekran kartı da güncel. Sistemi aşağıya bırakıyorum.

ANAKART: BIOSTAR B450MH 3200MHz OC DDR4 AM4 mATX

CPU: AMD Ryzen 3 3100 AM4 3.6GHz

RAM: Crucial Ballistix 3200MHz ı8GB CL16 Red

SSD: Patriot Burst 240GB 2.5" SATA 3.0

HDD: Seagate 500GB 7200 RPM

EKRAN KARTI: INNO3D GTX 1650 Super OC X2 Twin 4 GB 128Bit

PSU: Zalman ZM600-TXII 600W 80+ Bronze

Son düzenleyen: Moderatör:
Azalmadı işte. Bütün ayarları Low'a getirdim yine %100 kullanımdaydı normalde hiç böyle yapmayan bir ekran kartı. Hatta birkaç dakika daha durunca ekran/görüntü gidiyor hani çok yüksek ayar isteyen oyun olsa anlarım da o kadar özellik isteyen oyun da değil benim sistemim hayli karşılıyor...
Moderatör arkadaş da konuyu yanlış anlamış sanırım başlığı yanlış düzenlemiş. Benim sorunum: COD MW Remastered oyununu açıp oynayınca ekran kartı anormal bir şekilde ısınıyor %100 kullanılıyor elinde olsa %200'lere kadar çıkacak. O kadar çok ısındı ki görüntü gitti sanki kart yanmış gibi. Öyle bir durum yok çok şükür.

Azalmadı işte. Bütün ayarları Low'a getirdim yine %100 kullanımdaydı normalde hiç böyle yapmayan bir ekran kartı. Hatta birkaç dakika daha durunca ekran/görüntü gidiyor hani çok yüksek ayar isteyen oyun olsa anlarım da o kadar özellik isteyen oyun da değil benim sistemim hayli karşılıyor...
Moderatör arkadaş da konuyu yanlış anlamış sanırım başlığı yanlış düzenlemiş. Benim sorunum: CoD MW Remastered oyununu açıp oynayınca ekran kartı anormal bir şekilde ısınıyor %100 kullanılıyor elinde olsa %200'lere kadar çıkacak. O kadar çok ısındı ki görüntü gitti sanki kart yanmış gibi. Öyle bir durum yok çok şükür.

Hocam klasik olacak ama oyun orijinal mi? Ve daha yüksek bir oyunda da dener misiniz ısınıyor mu diye?

Yeni konular

Geri
Yukarı