MX 110 sistemde hangi oyunlar oynanır?

CS:GO, LoL, DotA 2, WE WERE HERE (Arkadaşınızla oynamanız lazım), Gwent (kart oyunu), LoL'ün de bir kart oyunu vardı adını unuttum ona da bakabilirsin. Business Tour (Monopoly gibi) bunlar tamamen ücretsiz oyunlar. Düşük bütçeli oyunlardan ise: Half-Life Serisi, Payday 2, Portal Serisi, This War of Mine, Age of Empires 2, The Witcher 1 (Belki 2'de oynatır), ETS 2, DEUS EX 1 ve Human Revolution

PC'min özellikler:
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel Core i5 1035G1 10. nesil.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce MX110.
512 GB SSD.
Merhaba PC bu. Bu laptopta hangi oyunları oynayabilirim? Oynamak istediğim oyunlar daha çok FPS oyunları. Ama bildiğiniz oynaması eğlenceli, grafikleri güzel oyunlar varsa önerin lütfen.
Valorant en yüksek ayarlar 60 fps alırsın fps oynayacaksan öneririm.

Ücretsiz istiyorsan Valorant veya LOL hocam. Onun dışında Half-Life serisine bakabilirsiniz. İndirim zamanı fiyatları fena düşüyor Half-Life oyunlarının.

PC'min özellikler:
512 GB SSD.
Merhaba PC bu. Bu laptopta hangi oyunları oynayabilirim? Oynamak istediğim oyunlar daha çok FPS oyunları. Ama bildiğiniz oynaması eğlenceli, grafikleri güzel oyunlar varsa önerin lütfen.
aynı ekran kartımız var ben CS:GO'da fps sınırını kaldırdığım zaman (orta ayarlar) 150 civarı alıyorum

PC'min özellikler:
512 GB SSD.
knk çok rahat oynarsın benim işlemci sadece değişik i5 8265u cs go 80 140 genlede 100fps ve üstü alıyorum fornite da 720 vs 780 fln oynarsan performoans mod düşük ayar 50 70 arası alırsın pay day 2 yi yüksek ayralarda 30 40fps alıyorum raft da 40 60 70 fln the forest düşük ayrlar en düşük 30 en fazla 70 60 ciavarı geziyo genel 45 35 cviarı dolaşıyor

Geri
Yukarı