MX 230 sistem FiveM kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Wastedkey

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın özellikleri;
-Intel Core i5 1035G1 1.00 GHz (Turbo ile artıyor)
-NVIDIA GeForce MX230.
-8 GB RAM.
-Dell insprion 3593 laptop.
Laptopum FiveM kaldırır mı? Çökme olur mu veya ekran kartı yanması gibi şeyler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özür dilerim efendim. Technopatta yeni bir üye olduğum için karıştırdı

Bazı arkadaşlarım laptopa oynayamazsın diyor. Bir sıkıntı olmaz değil mi eminsiniz efendim.
İstersen sana link atayım 2 tane incele ve oynabiliyor musun bir öğren. Gta5 orta ve düşükte oynarsın bir sıkıntı olmaz.
1. https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-MX230-Graphics-Card.382351.0.html
2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstersen sana link atayım 2 tane incele ve oynabiliyor musun bir öğren. Gta5 orta ve düşükte oynarsın bir sıkıntı olmaz.
1. https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-MX230-Graphics-Card.382351.0.html
2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkür ediyorum gerekli videoları izledim ama bazı arkadaşlarım pc yıkılır, gg olursun vb. ifadeler kullandığı için buraya başvurdum.

Orta ayarlarda oynarsınız. Herhangi bir sıkıntı olmaz.

FiveM hakkın da bilginiz olduğunu düşünmüyorum. Ben sürekli FiveM oyuncusu olarak arkadaşın bu PC özellikleri ile oynayabileceğini düşünmüyorum, roleplay gibi şeyler oynayacaksa bilgasayarı çok ciddi derece de üzebilir ayrıca FiveM de normalden aşağı düşürülmüyor grafikler.
İstersen sana link atayım 2 tane incele ve oynabiliyor musun bir öğren. GTA 5 orta ve düşükte oynarsın bir sıkıntı olmaz.
2.

Ayrıca size sorduğu gta 5 değil fivem dikkatinizi çekerim. Mükemmel Yazılarınızı bekliyorum...

FiveM hakkın da bilginiz olduğunu düşünmüyorum. Ben sürekli FiveM oyuncusu olarak arkadaşın bu PC özellikleri ile oynayabileceğini düşünmüyorum, roleplay gibi şeyler oynayacaksa bilgasayarı çok ciddi derece de üzebilir ayrıca FiveM de normalden aşağı düşürülmüyor gra
Teşekkür ederim ama sistem özelliklerim fivemi kaldırıyor yani tam olarak neden oynayamam anlamadım

FiveM hakkın da bilginiz olduğunu düşünmüyorum. Ben sürekli FiveM oyuncusu olarak arkadaşın bu PC özellikleri ile oynayabileceğini düşünmüyorum, roleplay gibi şeyler oynayacaksa bilgasayarı çok ciddi derece de üzebilir ayrıca FiveM de normalden aşağı düşürülmüyor grafikler.

Ayrıca size sorduğu gta 5 değil fivem dikkatinizi çekerim. Mükemmel Yazılarınızı bekliyorum...
1000 saat fivem de oynadım ve gt740 ile mx 230 gtx 940 gtx950 civarı olduğu için rahat oynar.
600 saat transport tycoon
400 saat drift svleri
Bu arada ikisi aynı şey sadece sv sunucularına giriş yeri farklı. Gta5 üzerinden fivem oynuyorsun hatırlatırım.
Teşekkür ediyorum gerekli videoları izledim ama bazı arkadaşlarım pc yıkılır, gg olursun vb. ifadeler kullandığı için buraya başvurdum.
Onlar araştırmadan geldikleri için dinleme. Banada inanmıyorsan internet var gidip araştırırsın hazıra konmazsın. Biraz ekran kartlarını araştırın.

Son düzenleme:
1000 saat fivem de oynadım ve gt740 ile mx 230 gtx 940 gtx950 civarı olduğu için rahat oynar.
600 saat transport tycoon
400 saat drift svleri
Bu arada ikisi aynı şey sadece sv sunucularına giriş yeri farklı. Gta5 üzerinden fivem oynuyorsun hatırlatırım.

Onlar araştırmadan geldikleri için dinleme. Banada inanmıyorsan internet var gidip araştırırsın hazıra konmazsın. Biraz ekran kartlarını araştırın.
Tamamdır sağolun destekleriniz için. Peki ya çökme gibi şeyler olur mu?

Geri
Yukarı