MX 230 sistemde CS:GO kasıyor

domat bükücü

Yoctopat
Daha fazla  
MX 230 ekran kartı ile i7 10. nesil işlemcili bilgisayarımda en düşük ayarlarda CS:GO kasıyor. Bilgisayarı ilk aldığım zamanlarda kapattıktan sonra hemen açınca bu kasma oluyordu sonra bu kapalı bekleme süresi giderek arttı şimdi ise hep kasıyor ayrıca başlarda laptopu şarjdan çıkarınca bu kasma gider iken şimdi tamamıyla kasıyor. Bildiğim kadarıyla bu sistemde kasmaması lazım CS:GO'yu 640X 480'de oynamama ve tüm ayarları en düşüğe çekmeme rağmen kasıyor. Eskiden yüksek ayarla da kasmadan oynayabiliyordum bir kere format attım bilgisayara düzelmedi şarjda orijinal şarjı alalı 1 yıl geçmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir şey yüzünden olamazmı.

Buradan ekran kartı sürücüsünü güncellemeyi dene.
Ama dediğim gibi boşta %87 RAM kullanımı fazla.

Buradan ekran kartı sürücüsünü güncellemeyi dene.
Ama dediğim gibi boşta %87 RAM kullanımı fazla.
ram kullanımını azaltmak için neleri kapatmalıyım oyun sadece 1 gb ram kullanıyor

RAM kullanımını azaltmak için neleri kapatmalıyım oyun sadece 1 GB RAM kullanıyor.

Görev Yöneticisi'ni açıp işlemler kısmından kullanmadığın programları kapatmalısın mesela ben oyun oynarken Discord kullanmıyorum bu yüzden kapatıyorum. Aynı şekilde tarayıcının arkada açık kalmasını istemiyorum ve kapatıyorum.

Görev Yöneticisi'ni açıp işlemler kısmından kullanmadığın programları kapatmalısın mesela ben oyun oynarken Discord kullanmıyorum bu yüzden kapatıyorum. Aynı şekilde tarayıcının arkada açık kalmasını istemiyorum ve kapatıyorum.
1642606188030.png

nelerii kapatmalıyım
Hocam buradan ekran kartınızı güncelliyebilirsiniz. Edit:linki güncelledim yanlışı seçmişim buradan indirin en güncel olanı
yükleniyor şu an yükleyince cevap vereceğim

Önce ekran kartı sürücüsünü güncelleyin.
Ben neyi kapatacağınızı bilemem işinize yaramayanı kapatın. Mesela tarayıcıyla işiniz yoksa kapatın RAM'ı sömürür arkada boş boş. Ama gidip Windows'un çalıştırdığı şeyleri kapatmayın.com surrogate gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı