MX 230 sistemde CS:GO kasıyor

Hocam böyle olmaması lazım diğer oyunlarda normal şekilde FPS alıyorsunuz ekran kartını seçmişsiniz o zaman CS de bir sıkıntı var. Yeniden soruyorum: Diğer oyunlarda sıkıntı var mı? Hangi oyunları test ettiniz?
Hocam FIFA 21 ve 22 aldım zamanında. Onlar da kasıyor elbet ama sorun çıkartmayacak şekilde. Oynanıyor yani. ETS kasıyor. Bunlar çok sorun çıkartacak kadar değil çünkü PC'nin elinden gelen bu. Ama CS'de kasmaması lazımken en düşük çözünürlükte kasıyor.

Hocam FIFA 21 ve 22 aldım zamanında. Onlar da kasıyor elbet ama sorun çıkartmayacak şekilde. Oynanıyor yani. ETS kasıyor. Bunlar çok sorun çıkartacak kadar değil çünkü PC'nin elinden gelen bu. Ama CS'de kasmaması lazımken en düşük çözünürlükte kasıyor.

Hocam benim anlamadığım işlemcinizde dahili olan UHD 620 bile CS de 60 FPS veriyor.

Hocam bakalım DDU denedim şimdi deneyeceğim. Instagram hesabınız varsa şu NVIDIA'ya ayarlama kısmını gösterir misiniz belki ben yanlış anlamışımdır.

NVIDIA uygulamasından değil, buradan

1656282125670.png

10 ile 11'de aynı yer bu arada

Hocam bilgisayarcılara pek güvenmiyorum. Windows 10'da kendi kendine format atılıyormuş sanırım. O şekilde yapsam işe yarar mı?

O yöntemi hiç denemeyin bile USB ile yapın, tabii yapacaksan ama yapma :D

Geri
Yukarı