MX 330 ile GTA V oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Diğer oyunlarda ısınıyor mu? Bunda da çok değişmeyecektir. Zaten pek sorun olamayacaktır yeni model laptopunuz ısınmayan laptop olarak geçiyor :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhangi bir takılma sorunu oluyor mu? Youtube videolarında çoğu kişi ilk başlarda performansın iyi sonradan kötüleştiğini hatta oynanamaz hale geldiğini söylüyorlar.
Sıcaklık ile alakalı bir şey. Kaliteli termal macun mevcutsa ısınmaz ve 60FPS oynarsınız. 3-4 saat 60FPS oynayabiliyorum ben çok nadir 40 FPS'e düşüyor birkaç saniyeliğine o kadar.

Sıcaklık ile alakalı bir şey. Kaliteli termal macun mevcutsa ısınmaz ve 60FPS oynarsınız. 3-4 saat 60FPS oynayabiliyorum ben çok nadir 40 FPS'e düşüyor birkaç saniyeliğine o kadar.

GT 730 ile 35-45 arası alıyordum siz rahat rahat oynarsınız.
Peki güç yönetimi için bir tavsiyeniz var mı? MyAsus üzerinden nasıl bir plan seçmeliyim? Windwos'un kendi performans ayarı için ne diyorsunuz?

Peki güç yönetimi için bir tavsiyeniz var mı? MyASUS üzerinden nasıl bir plan seçmeliyim? Windows'un kendi performans ayarı için ne diyorsunuz?

Intel işlemci kullanıyorsanız Turbo Boost modunu kapatabilirsiniz. i5 8265U işlemci kullanıyorum. Turbo modu kapalıyken 1.6GHz'ye sabitleniyor ve 65 derece civarında 60FPS oynanıyor. Turbo Boost modu ThrottleStop'tan ya da güç planlarından gelişmiş güç ayarları kısmından kapatılabiliyor. (Eğer Turbo Boost olmadan işlemci aşırı düşük saat hızlarına düşüyorsa Turbo'yu "Verimli Etkin" modunda açmayı deneyebilirsiniz.)

Turbo Boost dışında fişte kullanmaya özen gösterin çünkü ekran kartları fişte kullanılmayınca dahili ekran kartına geçebiliyor. Yüksek Performans ya da Nihai Performans modunda kullanın.

Intel işlemci kullanıyorsanız Turbo Boost modunu kapatabilirsiniz. i5 8265U işlemci kullanıyorum. Turbo modu kapalıyken 1.6GHz'ye sabitleniyor ve 65 derece civarında 60FPS oynanıyor. Turbo Boost modu ThrottleStop'tan ya da güç planlarından gelişmiş güç ayarları kısmından kapatılabiliyor. (Eğer Turbo Boost olmadan işlemci aşırı düşük saat hızlarına düşüyorsa Turbo'yu "Verimli Etkin" modunda açmayı deneyebilirsiniz.)

Turbo Boost dışında fişte kullanmaya özen gösterin çünkü ekran kartları fişte kullanılmayınca dahili ekran kartına geçebiliyor. Yüksek Performans ya da Nihai Performans modunda kullanın.
Discord adresinizi verir misiniz rica etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı