MX Linux panel kurarken hata veriyor

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhabalar;
[CODE title="Panel kodu"]

sudo apt install vala-panel-appmenu appmenu-gtk3-module appmenu-gtk2-module xfce4-appmenu-plugin

[/CODE]
Bu kodu Uçbirim Öykünücü'süne giriyorum. Bana şöyle bir şey yazıyor:
"Do you want to continue? {Y/n}" diyor. "Y" basmama rağmen "abort" diyip iptal ediyor. Neden olur bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen y yazınca da kabul etmiyor. Yeniden deneyin veya hiç y falan yazmayıp entera basın.
Birde hocam sesimi Discord algılamıyor. Ayarlarda bunlar var:
gg.png

Merhabalar;
[CODE title="Panel kodu"]

sudo apt install vala-panel-appmenu appmenu-gtk3-module appmenu-gtk2-module xfce4-appmenu-plugin

[/CODE]
Bu kodu uçbirim öykünücü'süne giriyorum. Bana şöyle bir şey yazıyor:
"Do you want to continue? {Y/n}" diyor. "y" basmama rağmen "abort" deyip iptal ediyor. Neden olur bu?

Demek kurabildiniz MX Linux'u hayırlı olsun.
Bir de hocam sesimi Discord algılamıyor. Ayarlarda bunlar var:
Eki Görüntüle 984389

Başka sitelerde, programlarda algılıyor mu?

Yükledim ancak şu videoya göre ilerliyorum. 7.14 - 12.46 arasını yapamadım. Onun için sanırsam kodlar lazım.
Mikrofon sürücüsü desteklenmiyor veya indirilmemiş olabilir mi? Ayrıca MX Linux'un performansı nasıl hocam? Beğendiniz mi?
Windows'ta baya ayar kısmam gerekti. Bunda öyle bir şeye gerek yok! Hızlı ve güzelmiş.
Bazen y yazınca da kabul etmiyor. Yeniden deneyin veya hiç y falan yazmayıp entera basın.
Hocam kurdum bir şekilde o kodu ancak sizin gönderdiğiniz videoda oradan baya şeyler indiriyor. Ben onların hepsini kodla mı indireceğim? Kod ise ne yazacağım?
Hocam kurdum bir şekilde o kodu ancak sizin gönderdiğiniz videoda oradan baya şeyler indiriyor. Ben onların hepsini kodla mı indireceğim? Kod ise ne yazacağım?
Hocam? @GNU or NOT

Son düzenleme:

Geri
Yukarı