MX110 DxDiag ve görev yöneticisinde gözükmüyor

Son düzenleme:
Şimdi siliyorum.

Driverları silmeyi denedim ama beceremedim sanırım nasıl yapmam gerekiyor anlatabilir ya da güvenilir bir video linki falan atabilir misin?

Özür dilerim ban yemiştim hızlı dönüş yapamadım şimdi şöyle denetim masasında driverlar gözükür denetim masası/program kaldır bölümünden bulabilirsin orada gözükür örnek veriyorum NVIDIA 154.53 driver diye gözükür onları silip tekrar yüklemeyi dene.

Özür dilerim ban yemiştim hızlı dönüş yapamadım şimdi şöyle denetim masasında driverlar gözükür denetim masası/program kaldır bölümünden bulabilirsin orada gözükür örnek veriyorum NVIDIA 154.53 driver diye gözükür onları silip tekrar yüklemeyi dene.
DDU kullanıp driverleri sildim ama Nvidia experience yine aynı hatayı verdi Windows'u sıfırlamaya başladım bitince yine deneyeceğim.

Laptopumda 2 GB VRAM'li NVIDIA MX110 model bir kart var. Bugün bilgisayara RAM takmak için bilgisayarcıya götürdüm. RAM'i taktı. Az önce Görev Yöneticisi ve DxDiag'a baktım ama sadece Intel UHD620 6 GB bellek olarak gözüküyor. Bilgisayarcıyı aradım sürücüleri yeniden kur olmazsa getir dedi o yüzden çaldığını düşünmüyorum. Hızlı modda kurmayı denedim başarısız oldu. Şimdi temiz kurulum yapıyorum. GTA 5 girip denedim. Normalde en düşükte bile 40-50 FPS alırdım ama şimdi 20 FPS'i geçmiyor bile.

Ekran kartı sökülemez hocam. Yani normal yollarla.

Geri
Yukarı