Çözüldü MX110 ekran kartı tam performansta çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkand25

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GeForce MX110
İşlemci
8265U
Bilgisayarıma SSD değişiminden sonra format atmıştım, bütün driverları vs. yükledim ama oyuna girdiğimde oyun sürekli düşük FPS'te çalışıyor ve GPU kullanımı belli bir oranda takılı kalıyor. Bunun sebebi nedir, yardımcı olabilir misiniz? (Normalde aynı haritada FPS'im 150'den fazla.)

1659782477973.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun MX110'da çalıştığından emin misin?
Windows'un grafik ayarlarından oyunu listeye ekle, sonra NVIDIA karta ayarla.

MSI Afterburner ile işlemci ve ekran kartı kullanımlarını paylaşabilir misiniz? Belki işlemci %100 kullanıyor ve darboğaz yiyor.

BIOS'tan güç modunu sessizden performans moduna değiştirince oldu, teşekkür ederim.

Lenovo mu?
Lenovo dışında başka cihazda görmedim bunu, hem Lenovo ise vantage uygulamasından da kontrol edebiliyordunuz fan ayarını, :D keşke söyleseydiniz.

Lenovo mu?
Lenovo dışında başka cihazda görmedim bunu, hem Lenovo ise vantage uygulamasından da kontrol edebiliyordunuz fan ayarını, :D keşke söyleseydiniz.

Aynen Lenovo ama durum düşündüğünüz gibi değil, ne kadar fan ayarını değiştirsem bile BIOS'tan onu ayarlamam lazımdı. Zaten benimkinde fan ayarı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı