MX110 ve 4 GB RAM ile Rainbow Six Siege oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Blub

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayardan R6S oynamak istiyorum. Fakat 4 GB RAM var. Oynanmayacak şekildeyse almayacağım.

Sistemim.
i5 10. nesil 1035G1.
NVIDIA GeForce MX110 2 GB galiba.
4 GB RAM.

Hocam Ram yetse bile MX ekran kartları oyunlarda pek bir işe yaramıyor. Ben MX130 ile Lol bile oynayamadım.
Intel HD graphics kartların hallicesi..

8. Nesil i7 U model işlemcili, 16GB RAM ve mx150 ekran kartlı bir laptopta 30FPS ya alıyordum ya alamıyordum. Bu oyun rekabetçi bir oyun. 30 FPS değerini mx110 ile alamayacağına göre. Oynatmaz. Oynatsa bile buna değmez. Keyif alamazsın.

Uzun lafın kısası oynatmaz.

Peki şu anki Epic Games’deki R6S indirimi bir daha gelir mi? Hem kuponum var hem de indirim var oyunda. İleride adam akıllı PC toplayacağım. Ama o zamanlar fiyat ne olur bilmiyorum. Şimdi almam matıklı olur mu?
8. nesil i7'u model işlemcili, 16 GB RAM ve MX150 ekran kartlı bir laptopta 30FPS ya alıyordum ya alamıyordum. Bu oyun rekabetçi bir oyun. 30 FPS değerini MX110 ile alamayacağına göre. Oynatmaz. Oynatsa bile buna değmez. Keyif alamazsın.

Peki PC toplayabileceğim bir site var mıdır?

Peki şu anki Epic Games’deki R6S indirimi bir daha gelir mi? Hem kuponum var hem de indirim var oyunda. İleride adam akıllı PC toplayacağım. Ama o zamanlar fiyat ne olur bilmiyorum. Şimdi almam matıklı olur mu?
İleride tabii ki yeniden indirimler olacaktır eğer Epic Games'de indirime girmemişse Steam'de 35 liraya düşüyor oradan da alabilirsiniz.

Peki PC toplayabileceğim bir site var mıdır?
Bütçen ne ise ona göre forumda konu aratabilirsin birçok konu var illaki sana uygun olanı bulursun. Hiçbiri içine sinmezse sende bir konu açabilirsin.

İleride tabii ki yeniden indirimler olacaktır eğer Epic Games'de indirime girmemişse Steam'de 35 liraya düşüyor oradan da alabilirsiniz.

Bütçen ne ise ona göre forumda konu aratabilirsin birçok konu var illaki sana uygun olanı bulursun. Hiçbiri içine sinmezse sende bir konu açabilirsin.

Bütçem yaklaşık 6000TL monitör dahil değil. Sen bana önerebilir misin bir bilgisayar?

Yeni konular

Geri
Yukarı