MX130 ETS 2 takılma sorunu

ntrs87

Hectopat
4 GB RAM Intel Core i5 7200U NVIDIA GeForce MX130 oyundayken hayvan gibi ısınıyor her saniye takılıyor. Düşüğe alınca kötü oluyor piksel piksel görüntü ondan yüksek oynuyorum RAM'le mi alakalı işlemci mi nasıl çözeceğim?

İşlemci sıcaktan hızı düşürüyor olabilir. Intel XTU programıyla undervolt yap ve eğer kasmalar devam ediyorsa BIOS üzerinden TurboBoost özelliğini kapat. Bilgisayarın oyun için yapılmamış.

SSD mi kullanıyorsunuz yoksa HDD mi? Eğer HDD kullanıyorsanız ilerde arıza ile karşılaşabilirsiniz. Ben de MX150'de takılma sorunu yaşıyordum. Sistem satın alındıktan 28 gün sonra "device boot not found" hatası verdi. Servis ürün değişim kararı aldı. HDD arıza yaptığı için tüm verilerimi kaybetmiştim.

SSD mi kullanıyorsunuz yoksa HDD mi? Eğer HDD kullanıyorsanız ilerde arıza ile karşılaşabilirsiniz. Ben de MX150'de takılma sorunu yaşıyordum. Sistem satın alındıktan 28 gün sonra "device boot not found" hatası verdi. Servis ürün değişim kararı aldı. HDD arıza yaptığı için tüm verilerimi kaybetmiştim.
Bunun depolama birimiyle ilgili olduğunu sanmıyorum, en azından konu sahibinin sorunu bu değildir muhtemelen. Sizinki daha çok defolu ürünmüş gibi gözüküyor; tabii eğer kronik bir arıza değilse.

SSD mi kullanıyorsunuz yoksa HDD mi? Eğer HDD kullanıyorsanız ilerde arıza ile karşılaşabilirsiniz. Ben de MX150'de takılma sorunu yaşıyordum. Sistem satın alındıktan 28 gün sonra "device Boot not found" hatası verdi. Servis ürün değişim kararı aldı. HDD arıza yaptığı için tüm verilerimi kaybetmiştim.

Ne alaka kardeşim? Seninki neden bozuldu modeli ne?
Ne alaka kardeşim? Seninki neden bozuldu modeli ne?
Harddiskler hasar veya benzeri şeylerle bozulurlar sende virüs bulaşmış olabilir ya da the panda arkadaşımızın dediği olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı