MX130 hangi oyunları açar?

Damnfoll

Decapat
Merhabalar dünya olarak zor günlerden geçiyoruz ve ben ben kendime yaklaşık 8 ay önce bu bilgisayarı aldım birkaç sorunu dışında memnunum.

Özellikler:
MX130.
i5 8250U.
8 GB RAM.
1 TB HDD.

Fakat almandan önce forumlarda oyunlarda düşük FPS vereciğini söyleyen arkadaşlar vardı fakat sonuç bende öyle olmadı günümüz oyunlarını Low ayarlarada 40 FPS falan oynattı şu an bu makine fakat mesele forest sabit 60 FPS alıyorum. Her yolu denedim bunun çözümünü yazarsanız sevinirim bu arada bu PC Bannerlord ve BF1 açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende onu sordum ama büyük ihtimal GeForce NOW ile girmem gerekecek.
Minecraft, Roblox, GTA San Andreas, Vice City, Rocket League(GeForce NOW olabilir), BlueStacks emulator ile Google Play oyunları oynayabilirsin olmazsa yazarsın usta🙂
Among Us falan da kaldırır para verirsen.
BF 1 rahat açar ama Bannerlord da takılma olabilir.

Merhabalar dünya olarak zor günlerden geçiyoruz ve ben ben kendime yaklaşık 8 ay önce bu bilgisayarı aldım birkaç sorunu dışında memnunum.

Özellikler:
MX130.
i5 8250U.
8 GB RAM.
1 TB HDD.

Fakat almandan önce forumlarda oyunlarda düşük FPS vereciğini söyleyen arkadaşlar vardı fakat sonuç bende öyle olmadı günümüz oyunlarını Low ayarlarada 40 FPS falan oynattı şu an bu makine fakat mesele forest sabit 60 FPS alıyorum. Her yolu denedim bunun çözümünü yazarsanız sevinirim bu arada bu PC Bannerlord ve BF1 açar mı?

Özellikler:
MX130.
i5 8250U.
8 GB RAM.
1 TB HDD.

Merhaba,
Bende de Mx130 i5 10210U 8gb Ram var. Csgo Rekabetçi Maçta 150 fps alıyorum.
Her oyunu rahat olarak oynuyorum.
İşlemciyi 0.90 Ghz'ye alıyorum yani güç tasarrufuna alıyorum. Onda bile Rocket League,Valorant,The Thief vb. Oyunlarını kasmadan rahat açıyorum. Ama bunun için bir sürü ayar yaptım. Yani mx130 kullanmayı bilirsen gerçekten güzel bir ekran kartı.
The Thief
Valorant
BattleField 1
Cs:Go
BannerLord açıyor bende oynuyorum kasmadan ama dediğim gibi bir sürü ayar yaptım.
İyi Forumlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı